Dokonalá svatba na klíč v Praze

Svatba je mimořádnou událostí v každé rodině, obzvláště kdy se mladí lidé berou poprvé. S jejím uspořádáním souvisí spousta starostí, které si ovšem můžete ušetřit. Svatba na klíč je totiž ideálním řešením, neboť vám odpadnou starosti se sháněním místa pro svatební hostinu, stejně tak se zajišťováním výzdoby, jídla a pití, případně rautu a nemusíte hledat ani fotografa. Pokud bude svatba v Praze, budete mít zarezervován i termín svatebního obřadu na Městském úřadu v Praze 20.

Kdo se o vše postará?

Svatby na klíč zajišťuje společnost Centrum Čertousy se sídlem v Horních Počernicích, která provozuje také hotel stejného názvu, tedy hotel Čertousy. Pokud chcete mít svatbu v Praze, ale svatební hostinu mít v příjemném a klidném prostředí daleko od ruchu velkoměsta, je pro vás hotel Čertousy a jeho areál ideální volbou. Jeho předností je rozsáhlost areálu, který má charakter venkovského prostředí, krásnou hotelovou zahradu, vinný sklípek a velké parkoviště. Největší ozdobou je zdejší rybník, u kterého jsou terasy lákající k posezení a k uklidňujícímu pohledu na vodní hladinu. Novomanželé mohou využít nabídky na romantickou projížďku na lodičce, nebo se mohou nechat povozit v kočáře s koňským spřežením. Svatební hostina Praha tak získá na atraktivitě a nabízí zážitek na celý život.

Svatební obřad

Společnost Centrum Čertousy nabízí uspořádání jak civilních, tak církevních sňatků, ale i sňatků cizinců včetně zajištění tlumočníka. Romantický areál u rybníka je ideálním místem nejen pro svatební hostinu, ale i pro samotný svatební obřad. Vybrat si k tomu můžete mezi společenským sálem, restaurací, vinným sklípkem a venkovní terasou, z nichž každé místo má svou specifickou atmosféru. Využít můžete také nabídky ozvučení nebo doprovodu živé hudby. Zážitkem je také velice originální způsob předávání snubních prstýnků.

Svatba na klíč bez starostí

Aby svatba na klíč proběhla bez jakýchkoliv rušivých momentů, můžete vše nejprve řádně projednat a vybrat si optimální variantu. Můžete požádat i o sestavení předběžného rozpočtu odpovídajícím vašim představám i finančními možnostem. Svatba na klíč znamená, že celá akce bude dokonale připravena a koordinována tak, aby svatební obřad a následná svatební hostina na sebe plynule navazovaly.