Dopřejte Vašemu tělu profesionální péči od Rehazone

Již delší dobu Vás trápí zdravotní potíže pohybového aparátu a rádi byste po domluvě s lékaři podstoupili rázovou vlnu Praha? Rehabilitační centrum Rehazone v Praze nabízí pacientům tuto léčebnou metodu, proto neváhejte a objednejte se ještě dnes.

Jaké jsou účinky rázové vlny?

Rázová vlna se začala v medicíně používat v 80. letech 20. století zprvu pro odstranění žlučníkových a ledvinných kamenů. Kromě rozmělnění usazenin a vyloučení písku z těla přirozenou cestou bylo docíleno také hojení měkkých tkání a obnovy hustoty kostí. Dnes je rázová vlna považována za velmi moderní a účinný přístup v terapii bolestí pohybového aparátu všeho druhu. Obvykle se v běžné praxi používá radiální a fokusová rázová vlna. Použití rázové vlny umožňuje narušení a rozpouštění vápenatých usazenin ve šlachách, úponech i burzách. Pozitivní výsledky se dostavují také v okamžité redukci svalového napětí a zvýšené tvorbě kostní tkáně. Mimo jiné se dostavuje také zvýšení metabolismu ošetřované tkáně prokrvení a zvýšení látkové výměny v postižených oblastech. Rázovou vlnu lze použít také ke stimulaci protizánětlivého procesu a postupnému zmenšení úponových bolestí. Více informací o využití rázové vlny v medicíně se dočtete zde www.rehazone.cz.

Do Rehazone můžete přijít také na zdravotní masáž

Do rehabilitačního centra Rehazone můžete přijít také za účelem zdravotní masáže. Terapeutická zdravotní masáž je doporučována všem, kteří by rádi ulevili svým bolavým zádům. Zdravotní masáž Praha je založena na kombinaci hloubkové, uvolňující masáže a fyzioterapeutických technik. Rehazone nabízí masáž zad, antistresovou masáž šíje a horních končetin. Absolvovat v Rehazone můžete i masáž dolních končetin a bederní páteře.