Ekologické reklamní předměty zaujmou nové zákazníky

Poslední dobou stále častěji probíhají diskuze o tom, jakým způsobem je možné šetřit naší planetu. Slýcháme o smogových situacích, problematice palmového oleje, nadměrnému mýcení lesů či znečišťování světového oceánu a podzemních vod. Ekologie zajímá stále více lidí a vy je nyní můžete oslovit.

I mezi vašimi zaměstnanci či klienty se nacházejí jednotlivci, kterým není osud naší planety lhostejný. Pokud s nimi chcete marketingově pracovat, mohou vám v tom pomoci ekologické reklamní předměty.

Bavlněné a ekologické nákupní tašky

Všichni moc dobře víme, že jednorázové plastové nákupní tašky jsou zbytečnou zátěží pro životní prostředí. Vaše klienty můžete reklamními předměty podpořit v používání ekologických alternativ. K dispozici jsou bavlněné či látkové tašky i zcela rozložitelné varianty s možností potisku vaším logem či jiným motivem dle přání. Látkové tašky lze složit tak, aby zabíraly co nejméně místa a byly vždy při ruce.

Papírové a dřevěné psací potřeby

K nejrozšířenějším předmětům patří psací či kancelářské potřeby. Jejich ekologickými variantami mohou být například papírová pera a propisky různých barev, dřevěná pravítka, tužky nebo zápisníky z recyklovaného papíru. Tyto reklamní předměty splní svůj účel stejně dobře, jako méně ekologické varianty, avšak oproti nim jsou velmi snadno recyklovatelné.

Premium vaky či batohy

Tyto ekologické vaky, které stažením šňůrek lehce proměníte na batůžek, naleznou uplatnění mezi sportovci nebo ratolestmi vašich klientů. Jsou například velmi snadno využitelné jako batůžek na přezůvky nebo úbor na tělesnou výchovu. V nabídce naleznete širokou paletu barev, které můžete doplnit vaším logem ve formě nášivky či plnobarevného potisku. Barevným sladěním vytvoříte originální a přitom ekologický reklamní předmět na míru.

Pokud máte o některý ze zmiňovaných produktů zájem, nebo si chcete prohlédnout nabídku dalších ekologických reklamních předmětů, podívejte se například na stránky reklamní agentury Propaq.