Eventová agentura se postará o vaše akce

Eventy se rozumí organizace nejrůznějších akcí společenského, kulturního či sportovního rázu. Pořadatelé těchto akcí většinou nemají potřebné zkušenosti, nebo je samotné organizování stojí nezměrné úsilí.

Mnohdy si ani sami nemohou vychutnat slavnostní chvíle, natož návštěvníkům a hostům. Veškeré starosti s organizováním a pořádáním eventu však mohou přenechat profesionálům, kterými jsou pracovníci eventové a hosteskové agentury Benchmark. Můžete si objednat organizování veřejné oslavy u příležitosti důležitého výročí, firemní předváděcí či ochutnávkovou akci, zrovna tak firemní večírek, raut, konferenci, slavnostní otevření další firemní pobočky, ale i koncert, nebo sportovní turnaj. Součástí organizování eventu jsou i hostesky, které agentura zajistí.

Charakteristika agentury

V porovnání s jinými agenturami podobného charakteru se event agentura Benchmark vyznačuje naprostou profesionalitou a vysokou kvalitou. Používá i nejmodernější techniku a zakládá si na perfektnosti a dokonalosti. Jejich služeb mohou využít jak podnikatelé a majitelé velkých firem, tak obecní či městské úřady při pořádání například městských slavností, pořadatelé koncertů či jiných kulturních akcí, ale i organizátoři sportovních utkání a turnajů.

Náplň eventů

Agentura převezme veškeré úkoly spojené s organizací a pořádáním eventu. Zařídí i přítomnost svých vlastních hostesek. Hostesky Praha si agentura vybírá velice pečlivě a dbá na jejich vysokou profesionální úroveň. Dovedou si poradit i ve složitých situacích a nepřekvapí je žádná nenadálá událost. Zkušenější hostesky radí a vedou hostesky juniorky, které tak snadno zvládají své začátky.

Jak organizování eventu objednat

Eventová a hostesková agentura Benchmark sídlí v Praze 5, v ulici U Santošky 11/2285. Pořadatelé jakýchkoliv eventů, ať už se jedná o obecní nebo městské úřady, velké i menší firmy nebo organizátoři sportovního turnaje mohou agenturu kontaktovat prostřednictvím telefonního čísla +420 775 664 266, nebo mailu monika@benchmarkevents.cz.