Festival nebo večírek? Myslete na party stan!

Léto je v plném proudu a pro mnohé to znamená nejen dovolenou, ale především účast na nějakých těch večírcích a letních festivalech. Ať plánujete velkou svatbu, festival nebo jen větší večírek s přáteli nebo partnery z firmy, řešíte, kde bude. Když je léto, určitě je dobré být venku. Naplánujete vše dopodrobna, ale ouha. Počasí je nevyzpytatelné a už tři dny v kuse prší. Co dělat?

Řešením je zastřešení

Když se kazí počasí, určitě bude nutné vymyslet nějakou alternativu, nejlépe takovou, která by zastřešila celý prostor, kde se budete pohybovat. Nemáte žádný nápad? Nevíte, co přesně by se vám hodilo? Postavit pergolu za tak krátkou dobu asi pravděpodobně nestihnete, to už dávno víte. Můžete pak vyzkoušet alternativu v podobě stanu. Ne toho klasického, pod který jezdíte s rodinou rok co rok, ale nůžkové stany. Ty jsou totiž o dost větší, než klasické stany. V podstatě jde o oblíbený párty stan, kterým můžete zastřešit jakýkoliv prostor, potřebujete.

Tyto stany se vyrábí ve třech klasických verzích a to CLASSIC, PREMIUM A OCTA PRO. Všechny tyto párty stany a jejich konstrukce se dají výškově nastavit, takže je možno nastavit výšku, kterou aktuálně potřebujete. Střecha stanu spolu s bočnicemi se vyrábí z nepromokavé látky, takže bude-li pršet, vy si s tím starosti nemusíte dělat.

Reklama, která zastřeší

Potřebujete na festival či jakoukoliv jinou akci stan, který navíc i něco napoví? Reklama hýbe světem a dnes si můžete pořídit pneumatické stany, které poslouží nejen jako úkryt nebo třeba i stánek s prodejem, ale především slouží, jako reklamní nafukovalo. Má malé přepravní rozměry, není závislý na ventilátoru a elektrickém proudu, což je jeho další a nezpochybnitelnou výhodou. Vyzkoušejte je i vy! A užijte si letní festival, svatbu nebo jakoukoliv jinou akci!