Fling: sdílej fotky zcela jinak

Sdílení fotek je pro dnešní teenagery zcela samozřejmou věcí. Díky sociálním sítím máme život mladých jako na dlani a to díky statusům, tweetům a také sdíleným fotkám. Mnoho z nich využívá sdílení fotek jako formu komunikace s ostatními, ukazují jim co dělají, jedí, nebo kde zrovna jsou a s kým.
Díky nové aplikaci s názvem Fling můžete fotografie také sdílet. Rozdíl však spočívá v tom, že normálně fotografie z momentů svého života ukazujete nejčastěji svým přátelům. Díky Flingu však své fotky budete ukazovat zcela neznámým osobám.
A proč? Odpověď je jednoduchá. Při sdílení fotek čekáme zpětnou vazbu a ta od přátel nemusí být leckdy úplně upřímná. Avšak u zcela cizích lidí, kteří vás mají jak se tak říká na háku, si můžete být jisti zcela pravdivou odpovědí.screen568x568

Aplikace byla vyvinuta ve Velké Británii, a můžete díky ní sdílet svou fotografii s 50 zcela náhodně vybranými lidmi z celého světa, kteří Fling také používají. Těchto padesát lidí vám pak zašle zpětnou reakci, a můžete se s nimi pustit do nezávazné konverzace. A protože tyto lidi jste nikdy neviděli, a také asi ani nevidíte, můžete s nimi mluvit otevřeně o čemkoliv. Zároveň vám budou chodit také fotografie jiných lidí, kterým můžete fotku komentovat, nebo na ní vůbec nereagovat, záleží jen na vás. stažený soubor (1)

Při sdílení byste si však měli uvědomit, že 50 lidí po celé planetě dostane do rukou vaší fotografii, se kterou si pak budou moci dělat, co se jim zamane. Zvažte proto, co přesně budete s ostatními sdílet a tato rada se nevztahuje jen na Fling, ale i na další sociální sítěfling-app-620x400

Aplikace je dostupná pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS, tedy produkty od Apple. Avšak vy, co máte v mobilech Android nezoufejte, již v listopadu bude tato aplikace šlapat i na vašem přístroji.