Herci a společenské doprovody k vašim službám

Jít do společnosti znamená, ukázat se v tom nejlepším světle. Pokud jde o doprovod, měl by vás dobře prezentovat. Když se někdo takový ve vašem okolí nenachází, nemusíte meeting, schůzku nebo pozvání na ples rušit. Je tu možnost, jak na všechny kulturní události jít a ještě z toho vzejít jako hvězda.

Společenský doprovod, který vám zajistí portál Mujznamy.cz, je sice hraný, ale to nikdo nemusí vědět. Hravě zvládne úlohu, kterou mu řeknete. Potřebujete vyvolat žárlivost v partnerovi či partnerce? Stereotyp, který vás ve vztahu zužuje velkou tísní, můžete pustit z hlavy.

Na herce se můžete spolehnout

clipart_scenkyHerec spolehlivě zahraje někoho, kdo za vámi přijde, požádá vás o tanec a ve vašem muži vzbudí žárlivost. Když vás k tomu všemu ještě pozve na drink, je to jasné. Váš muž se zvedne ze židle a po očku vás bude sledovat. Jestliže na místě zůstane, stejně ho taková situace vyvede z míry. Určitě se bude ptát, kdo byl ten druhý muž.

Vy nemusíte říkat vůbec nic, necháte za sebe mluvit svého herce a uvidíte, že váš muž už bude pěnit žárlivostí. Takto to platí i opačně u žen. Máte pocit, že vaši ženu nezajímáte? Zkuste tento jednoduchý trik, jak si získat zpět její pozornost. Scének je v jejich scénáři více, než dost. Každý je svého štěstí strůjce, tak si ho nenechte utéct.

 

Jakýkoliv doprovod kdykoliv a s kýmkoliv

objednavkaDoprovod nemusí být navíc jen partnerský, někde se vám bude hodit imaginární sourozenec, jinde zase kamarád či hostesky. Jít sám do kina je sice reálná představa, ale rozhodně se vám půjde lépe, když s vámi někdo bude.

Ve dvou se potom i snáze sdílí zážitky. Na plese se blýsknete s novou partnerkou, která umí vystupovat a ještě všechny bavit. Hýří vtipem, je elegantní a vkusně oblečená. Je na vás, jestli potřebujete roli partnera nebo jen známého či kamaráda. Herci portálu Mujznamy.cz jsou v těchto situacích profesionálové a sehrají vše tak, jak potřebujete. Snaha vyjít všem maximálně vstříc se jim daří, tak proč něco takového nezkusit?

logo_big