Hledání práce s personální agenturou Žirafa.cz

Nedaří se vám najít práci? Nevěšte hlavu, ve stejné situaci je téměř půl milionu lidí a pokud vám připadá vaše situace již zoufalá, je nejvyšší čas svěřit se mladé personální agentuře Žirafa.cz, která vznikla pro to, aby pomohla najít vysněnou práci každému.

Každý si někdy přál najít místo, o kterém vždy snil, ale ne každému se to povedlo. Možná byste rádi nalezli lépe hodnocenou pozici, která není tak daleko, nabízí podmínky a prostředí,ve kterém byste chtěli pracovat. V běžných nabídkách práce je občas těžké se orientovat a na jednu pozici se často hlásí velké množství lidí, což výrazně snižuje vaší šanci na úspěch.

12063548_527135777433799_122942155180137566_n

Co je naším cílem

Disponujeme profesionálním týmem makléřů, kteří jsou odborníky na hledání volných míst. Pracovní trh známe velmi dobře, každý den procházíme tisíce volných míst a snažíme se najít každému takové místo, které je pro něj vhodné.

Pokud jste se už s personálními agenturami někdy setkali, pravděpodobně s nimi máte špatné zkušenosti. Většina z nich pracuje tak, že se stanete neznámou položkou v jejich databázi, kterou nezajímáte. Náš přístup je zcela odlišný a díky němu se zcela lišíme od ostatních, my k lidem přistupujeme individuálně a u každého vynaložíme maximum energie pro to, abychom mu pomohli najít ideální práci, která odpovídá jeho požadavkům. Aktivně prohledáme pracovní nabídky. Pravidelně nás oslovuje velké množství firem a pokud se na nás obrátíte, rádi vám podáme pomocnou ruku.

mapka1

Co udělat pro nalezení vhodné práce

12243418_539691032844940_4862043746284805736_nPro nalezení vhodného zaměstnání stačí vyplnit náš formulář na Žirafa.cz, kde zadáte informace o sobě, své podmínky, pracovní zkušenosti a také svůj životopis. Naším úkolem bude následně udělat vše pro to, abychom vám našli vhodné zaměstnání.

Obrátit se na nás může kdokoliv, je jedno, jestli jste nezaměstnaní nebo práci máte a hledáte lepší, nabízíme příležitost k lepšímu zaměstnání každému. Otestujte schopnosti našich personálních makléřů, registrace u nás vám zabere jen chvilku a podstatně tím zvýšíte šanci pro nalezení adekvátního zaměstnání, po kterém toužíte. Žirafa.cz je nadějí pro vaše lepší pracovní uplatnění.