Hledáte originální dárek? Trendy je erotická masáž!

 

Pro někoho může být výběr dárku zapeklitou záležitostí. Každý hledá nějaký originální a netradiční dárek. V současné době si získávají stále více oblibu poukazy na relaxační víkendy či poukazy zážitkové.

A co třeba masáž? Říkáte si, že je to poměrně častý dárek a co erotická masáž Praha?

Přestože je to celkem intimní záležitost, začíná si nacházet své příznivce.

Průběh masáže

Masáže probíhají v diskrétním salónku, který již na první pohled působí příjemně a intimně a kromě erotické masáže si můžete objednat i masáž tantrickou či nuru masáž Praha. Neobvyklá není ani masáž ve vířivce.

Masáž vždy začíná jako masáž relaxační. Je velice příjemná a není opomenuta žádná část vašeho těla. Masérka je při ní zcela nahá a pro masírování využívá nejen ruce, ale i každý kousek svého těla. Při masáži je také používána teplá masážní emulze, která podpoří vaše příjemné uvolnění a pomůže vám vychutnat si každý okamžik masáže. Během masáže si vychutnáváte smyslné doteky.

Každá masérka používá své originální techniky. Všechny jsou však příjemné a vzrušující.

Technika masáže spočívá v povzbuzení vašeho libida a celkovou uvolňující atmosféru dotváří tlumené osvětlení místnosti a příjemná hudba.

Každá masérka dopřeje svému zákazníkovi kvalitní erotickou masáž spočívající v příjemných dotecích.

Erotická masáž vám přináší uvolnění, odbourání stresu, příjemné vzrušení, relaxaci, povzbuzení libida a posílení sebevědomí a v neposlední řadě podpoří vaši psychickou pohodu. Při masáží není opomenuta žádná část vašeho těla. Díky masáži spojíte příjemné s užitečným a záleží jen na vás, zda budete chtít během masáže relaxovat nebo si i povídat.

Díky erotické masáži zažijete něco nového a velice vzrušujícího a možná odhalíte nové možnosti vaší sexuality. Erotická masáž vám dá zažít pocit toho, co znamená rozkoš a síla každého doteku.