Hledáte vhodný dárek? Hitem jsou fotoknihy a fotokalendáře

Chcete-li si pořídit opravdu originální dárek pro sebe nebo pro své blízké, nechte si vytvořit netradiční fotokalendář pro rok 2017. Nejde o žádnou amatérskou práci, ale o naprosto profesionální výrobek od PrintMall.cz

Jak na fotokalendář

Pro vytvoření fotokalendáře si jednoduše vyberete nejhezčí fotografie ze svého rodinného alba a po celý příští rok tak budete mít na stole či na zdi kalendář spolu se záběry své rodiny, dětí, vnoučat či vlastní fotografie oblíbených míst u nás či v zahraničí. Po celý rok vám tak bude stolní či nástěnný kalendář sloužit jednak ke svému hlavnímu účelu, a jednak budou jednotlivé týdny či měsíce doprovázeny obrázky, které si sami vyberete. Přitom ceny za zhotovení fotokalendáře jsou velice nízké, což platí zvláště pro roční nástěnný kalendář, který si i s vlastními fotografiemi pořídíte za neuvěřitelných 39 korun.

15129438_1709306406053533_5657610007630269171_o

Tvorba fotoknihy

aDalší skvělou možností, jak si připomínat rodinnou dovolenou, mít pohromadě fotografie svých dětí, vnoučat či oblíbených lokalit, jsou fotoknihy z vlastních fotek. Určitě vás překvapí expresní rychlost i výhodná cena. Vybrat si můžete různý formát a také tématické zaměření. Můžete mít knihu svých vnoučat, svého domácího mazlíčka, exotické dovolené či s jinými tématy. Kniha s vlastními fotografiemi může být zařazena ve vaší knihovně, jelikož fotoknihy mají opravdu špičkovou kvalitu.

Své zážitky, vzpomínky nebo své blízké si můžete navždy zvěčnit a přeměnit na krásné fotografie. Široká nabídka formátů uspokojí úplně každého, včetně náročných zákazníků, kteří si mohou nechat vyrobit i panaramatickou fotografii. Ve všech případech se jedná o dokonalou kvalitu, která je zaručena tištěním fotografií digitální technologií na superlesklý papír.

V poslední době roste obliba magnetek, které lze přichytit na ledničku nebo jinou kovovou plochu v bytě či kanceláři. Ovšem naprostým unikátem jsou fotomagnetky z vlastních fotek. Své vzpomínky či fotky dětí můžete mít neustále na očích, když si s nimi ozdobíte například svou ledničku.

Všechny výrobky si můžete odebrat i osobně v Praze, Liberci a v Českém Dubu.