Hotel pro romantické víkendy i nezapomenutelné svatební cesty

Vyrazit za hranice všedních dnů – a to pořád jen pár mil od Prahy. I tak by se dal v krátkosti popsat hotel, ze kterého uvidíte okolí řeky Berounky a užijete si atmosféru místa, které jako své zamilované označoval už císař Karel IV. Stačí si rezervovat pokoj na příslušný termín a kratší letní dovolená může být rázem zajištěna.

Proč nepoznat krásy středočeského regionu, jenž má ve velké konkurenci pořád co nabídnout? Pro fanoušky vodáctví, turistiky i dobrého jídla, ale také zajímavých zážitků na celodenních výletech – stačí si jen vybrat…

Komfortní zázemí snad pro každou příležitost

Vyhlášená rybí restaurace, ale také letní terasa a centrum relaxace, které je hostům k dispozici nejen tehdy, když bude zrovna pršet a z výletů do okolí tak bohužel sejde. Hotel Mlýn Karlštejn je vzdálen jen pětadvacet kilometrů od centra našeho hlavního města, je tedy dobře dostupný nejen pro Pražany, ale i pro další zájemce o ubytování.

Víkend plný romantiky nebo pár dní strávených právě zde jako součást svatební cesty. Nebo jen odpočinek od každodenního shonu, to už záleží na hostech samotných, kterou variantu zvolí – všechny jsou samozřejmě k mání! Ubytování blízko Karlštejna přináší výběr z celkem jednadvaceti pokojů, kromě klasických dvoulůžkových jsou k dispozici také rodinné. Klimatizace, jež přijde vhod nejen během letních dnů, je naprostou samozřejmostí.

Příjemné výlety nejen po stopách historie

Když se řekne aktivity v okolí Karlštejna, každému se jistě vybaví nejen světoznámý hrad, ale také řeka Berounka a například i zdejší Zoopark, kde se setkáte s bílým lvem, zebrami a dalšími zástupci exotické fauny. Navštívit můžete i golfový resort, projet si cyklistické trasy a případně si také zaběhat, záleží na momentálním rozpoložení. Jisté je jen jedno – v okolí této slavné středověké stavby se nebudete nikdy nudit…