Jak poznat, že jí lezete na nervy

Neustále křičí, rozčiluje se nad každou prkotinou, je schopná se pohádat před známými, flirtuje s vašimi kamarády a neustále si domu tahá kamarádky. Ženy se pochlubily tím, jak dávají najevo to, že je nudíte a lezete jim na nervy.

Začíná krafat u domácích povinností. Nemyslíme teď tím, že má nestarost všechno a vy se válíte u televize a i to vás otravuje. Máme na mysli to, když začne držkovat i u věcí, které dříve dělala s jistou dávkou radosti a jedná se o rozdělené domácí povinnosti. Pokud však reptá i prací, které jsou čistě její, měli byste si dát pozor. Zamilovanost opadne z každého vztahu, na tom není nic špatného. Pokud však začne vaše žena nadávat u věcí, které jim dříve nevadily, jako neustále uklízení vašich chlupů a vousů z umyvadla, je to jasná známka toho, že se s vámi nudí.

Na světě není nikdo, kdo by se čas od času nepohádal. Pokud však vaše partnerka vytahuje hádky na veřejnost nebo se dožaduje zastání u ostatních posluchačů, berte nohy na ramena. Většina žen se shodla v tom, že pokud jsou spokojení, tak nemají potřebu tahat vnitřní záležitosti na veřejnost a radši si vše vyříkají v klidu doma.images (1)

Podobně je to i s flirtováním. Flirtování je přirozené pro svobodné ženy a muže. Většina zadaných od flirtování upustí, protože jsou čerstvě zamilovaní a nemají potřebu si hledat někoho jiného. Ženy to však mají trochu jinak a v případě, že jim lezete na nervy, zkouší flirtovat s opačným pohlavím, jen aby zjistili, jestli jsou stále v kurzu, přestože váš vztah ještě nedospěl ke konci.

To byl drobnější přehled toho, jak ženy fungují, když jim přestává vyhovovat jejich stávající polovička. Jestli vám stojí za to pokračovat ve vztahu či ne, je jen na Vás. Dávejte si však pozor na to, aby nebylo příliš pozdě na záchranou brzdu a všímejte si varovných signálů.