Jak zajistit kvalitní kurýrní služby v Praze?

Zdravou konkurencí české pošty je kurýrní služba Praha, která nabízí také doručování. Kurýr doručuje zásilky na místo určení, ovšem v porovnání s poštovními službami je přeprava zásilek mnohem rychlejší, značný rozdíl je i ve způsobu naložení a také v cenách dopravy, které jsou o poznání nižší.

Dopravování zásilek umožňuje velkou flexibilitu jak ve změnách doručovacích adres, tak i v objemu přepravovaných dopisů, balíků a jiných zásilek. Nejpodstatnější výhodou pro zákazníka je, že kurýrní služba Praha vyzvedne zásilku okamžitě a přímo u odesílatele a následně ji bezodkladně předá adresátovi.

Kdo je kurýrní služba Praha

Jedná se o první ryze českou, soukromou kurýrní a spediční firmu, která vznikla v roce 1990 v Praze. Název této společnosti je IN TIME KURÝR a její specializací je poskytování kurýrních služeb v Česku i mezinárodních kurýrních služeb. Aktuálně nabízí doručování zásilek nejen po Praze, ale po celém území České republiky a po Slovensku. Například do Bratislavy garantuje doručení urgentní zásilky do druhého dne do osmé hodiny ranní.

Navíc kurýrní služba Praha spolupracuje s významnými světovými kurýrními společnostmi, takže je schopna zajišťovat bez zjevných problémů kurýrní služby prakticky po celém světě za ceny dostupné i běžnému zákazníkovi.

Jaké služby společnost nabízí?