Jak zvýšit sexuální touhu?

Říká se, že když se setkají dva partneři, kteří mají přibližně stejnou chuť na sex a chtějí to téměř stejně často, tak mají vyhráno. Ale vztah často není nekonečné afrodiziakum. Neshody v sexuálním životě se totiž často odrazí na kvalitě vztahu a nejednou končí jeho rozpadem. Právě toho se bojíte? Máte pocit, že už necítíte takovou sexuální touhu po partnerce jako kdysi? A chtěli byste to vrátit zpět? Máme pro vás pár rad, jak to „napravit“.

Co ale znamená ztráta sexuální touhy?

Jak na to?

Přírodní produkty

Psychika

Vaše psychika hraje v sexuální touze nevýslovnou důležitost. Sami jistě víte, že pokud nejste v psychické pohodě, a máte spoustu stresu, nemáte chuť téměř na nic. Ne to na sex. Proto je třeba zbavit se (nebo alespoň omezit) stres.

Tělo

Při sexu se člověk zapotí. Proto je dobré být ve fyzické kondici, abyste to uvládali. Obezita je jedna z častých příčin, proč muži ztrácejí chuť na sex. No a ke obezitě se často přidružuje i snížení sebevědomí.

Alkohol a potraviny

Špetka alkoholu, například červeného vínka, rozproudí krev a nabudí vaši mysl a váš úd k činnosti. Netřeba to však s vínem přehnat, protože to bude mít opačný efekt a dostane vás to do útlumu. No a z potravin dokáže nabudit chilli, nebo třeba ananas.