Jiří "jyrzzy" Vodrážka / křest CD "jyrzzy Vol. 2"

V ROCE 2017 JSTE VYDAL SVÉ PRVNÍ ALBUM S NÁZVEM PREMÉRA V „60“ PROBÍHAL KŘEST NOVÉHO ALBA STEJNE I V ROCE 2019?

Ano v roce 2017 jsem vydal CD s vlastními skladbami a i většinu nástrojů jsem si nahrál sám, po třech letech od vydání svého prvního samostatného alba PREMÉRA V „60“ jsem nahrál svoje druhé CD s názvem „ jyrzzy Vol. 2“, které jsem křtil v říjnu 2019.

…….

V NAŠEM MINULÉM ROZHOVORU JSTE SE ZMÍNIL, ŽE PŘIPRAVUJETE DALŠÍ CD S VLASTNÍ TVORBOU, A TAKY ŽE NA NAHRÁVKÁCH ZAHRAJU I NĚKTEŘÍ ZKUŠENÍ DOBŘÍ MUZIKANTI.

PODAŘILO SE VŠE, JAK JSTE PLÁNOVAL?

Na desce mi zahráli někteří kamarádi – muzikanti, kterým chci poděkovat: Norbi Kovács (kytara), Michael Vašíček (baskytara, kytary), František Schejbal (trubka), Pavel Cingl (housle), Vladimír „BORYŠ“ Secký (saxofon), Luboš Nohavica (piano), Tomáš Průša (saxofon) a Lukáš Pavlík, který všechny skladby nabubnoval, mixoval a masteroval. Dále děkuji zpěvačkám: Markétě Poulíčkové a Gabriele Goldové, které se mnou nazpívaly čtyři duety.

.

NA CO SE FANOUŠCI MŮŽOU TĚŠIT NA NOVÉM CD?

Na cédéčku najdete opět trochu žánrově odlišné skladby, protože by mělo být pestré, aby nenudilo. Najdete na něm také pět skladeb z předešlého alba, nově zmasterovaných z toho jednu v anglické verzi s názvem „ Life“.

..

A CO BUDE DÁL? CO VÁS NYNÍ ČEKÁ?

Samozřejmě, že budu pracovat na třetím CD, neboť jak říkám “ nemám čas se flákat „. Vzhledem k tomu, že jsem si vyzkoušel při křtu CD ve Velkých Popovicích si zahrát písně tzv. naživo, tak bych chtěl zkusit oslovit nějaké známější kapely, jestli bych si nemohl před nimi zahrát pár mých písní, nebo se zkusit dostat na nějaký festivaly. Uvidíme, jestli něco vyjde. Jinak určitě vyrobím ještě nějaké videoklipy, abych alespoň tímto způsobem mohl oslovit posluchače, protože dostat se do českých médií je asi nemožné. Pouští tam hlavně svý kamarády a známý !!!

.

S KONEČNÝM VÝSLEDKEM NOV0HO CD JSTE MUSEL BÝT NADMÍRU SPOKOJEN, ŽE?

Ano, jednoznačně. Pro mě to dopadlo dobře a i ohlasy jsou dobré. Celkové zpracování dobrý. Jaké jsou na něm skladby, to ať posoudí posluchači. Mě se líbí, jinak bych je tam nedával, že ?

..

Z KONCERTU BY MĚL VYJÍT TAKÉ ZÁZNAM, UŽ VÍTE, KDY SE DOSTANE K FANOUŠKŮM?

Při příležitosti vydání tohoto alba, bych vás chtěl pozvat na záznam koncertů, na kterém bylo toto CD pokřtěno. Doprovázela mě kapela složená z muzikantů z různých hudebních těles. Zároveň se mnou vystoupili zpěvačky Gabriela Goldová a Markéta Poulíčková, která ještě celý koncert moderovala. Koncert se konal ve Velkých Popovicích v sále Sokolovny.

Záznam z koncertů najdete zde: https://www.youtube.com/c/Ji%C5%99%C3%ADVodr%C3%A1%C5%BEka-jyrzzy

Jiří „jyrzzy“ Vodrážka