Kde se ubytovat ve středisku Jasná?

I když už je zimní lyžařská sezona za námi, je třeba se zavčasu připravit na nadcházející lyžařskou sezonu. Pokud milujete lyžování a pokud jste přípravy na letošní sezonu podcenili, určitě jste nemohli sehnat ubytování. Proto to letos nepodceňte a raději se připravte už dopředu. Abyste nelyžovali jenom na domácí české půdě, doporučujeme si vyjet alespoň na víkend na Slovensko. Právě zde se totiž nachází velice oblíbené lyžařské středisko, které můžeme znát pod názvem „Jasná“.

Samozřejmě na Slovensku se nachází mnoho krásných lyžařských středisek, ovšem lyžařské středisko Jasná je všechny „strčí do kapsy“. Jedná se totiž o největší lyžařské středisko na území Slovenska, jehož dominantou je známý vrchol Chopok (mimochodem, odtud se Vám naskytne nádherný výhled, kterým je možné se kochat z terasy).

Pokud se letos odhodláte vyjet právě sem, doporučujeme Vám obrátit se včas na cestovní kancelář DCK Rekrea Ostrava. Právě tato cestovní kancelář se zaměřuje na ubytování na Slovensku, tudíž vám buď poradí, nebo vám rovnou zájezd či výlet zprostředkuje.

Jaké ubytování doporučujeme?

Vloni byla oblíbená mnohá místa. K nejoblíbenějším hotelům se zařadil Grand Hotel Jasná, který před dvěma lety ubytovával světovou lyžařskou špičku. Grand Hotel najdeme v Demänovské Dolině a nabízí mimo jiné i wellness služby.

Kromě zmíněného hotelu doporučujeme i Chalets Jasná de Luxe, což je nádherné ubytování v Nízkých Tatrách na Slovensku plné luxusních apartmánů.

Tip na závěr:

Kromě zmíněných hotelů byl oblíbený i Hotel Pošta Jasná. Nemůžeme se tak vysoké oblíbenosti a návštěvnosti divit, vždyť se jedná o jeden z nejlepších hotelů v této slovenské destinaci.

Jakému hotelu dáte letos přednost vy? Opakujeme, že pokud si nebudete vědět rady, obraťte se na výše zmiňovanou cestovní kancelář, která vám v případě nedostatku času celý výlet či zimní dovolenou zprostředkuje.