Když je plot potřeba

Mít tak kolem domu plot, to je můj sen už celé tři roky, co jsme dostavěli a nastěhovali se do nového domu. Když není hotové oplocení, nikdy nevíte, jestli se náhodný kolemjdoucí nevydá na váš pozemek na nákup čehokoli, co jste vedle domu zapomněli. Nemůžete si pořídit psa, protože bez plotu vám může kamkoli odcestovat a vy to ani nepostřehnete. Další kapitola sama pro sebe jsou děti. Co se s nimi nazlobíte, aby nechodili na cestu před dům… Jenže co naplat, když nemáte plot.

Vybíráme…

U nás konečně na plot přišla řada. S manželem jsme se usnesli, že jsme našetřili dost a je na čase zvelebit prostor kolem domu. Rozhodli jsme se, že začneme plotem. Věděli jsme, že chceme mohutnější plot, který bude odolný, dlouho vydrží a na který hlavně nebudeme muset sáhnout. Vyloučili jsme proto z výběru klasické pletivo, živý plot i plaňky. Někdo používá dřevoplastové oplocení, další možností byl také kovaný plot. Potom jsme ale narazili na něco, co nás naprosto okouzlilo – betonový plot.

Oplocení z betonu je top

Navzdory nemotornosti samotného betonu, betonové ploty vypadají velmi dobře. Beton je použitý z českých surovin, má stálé složení a zajistí plotu dlouhou životnost, odolnost vůči mechanickým i klimatickým vlivům a navíc nevyžaduje žádnou péči. Představuje ideální řešení oplocení pro každého, kdo tráví většinu svého času v zaměstnání a tu trochu volna nechce věnovat natírání oplocení.

Velkou výhodou betonového plotu je variabilita, je spousta možností, jak může betonový plot vypadat. Při jeho konfiguraci si totiž podle vlastních potřeb sami zvolíte výšku, tvar zakončení, barvu a dekor. Snad tak plot přizpůsobíte vzhledu vašeho domu a vytvoříte tak příjemné prostředí kolem vašeho domu. Betonový plot působí autoritativně a mohutně, jen tak někdo si přes něj netroufne na nezvanou návštěvu. My jsme s betonovým plotem naprosto spokojeni, uvidíte, že budete i vy.