Kolik ženy utratí za kabelky a jak jsou na tom celebrity?

Ženám, které jsou v hledáčku objektivů, nejvíce vyhovují kabelky do ruky, protože dobře drží tvar a vypadají velice elegantně. Celebrity si většinou volí kabelky z kvalitního materiálu a drahých značek, jelikož je umí nejlépe reprezentovat a dokonale dokreslují celkový dojem, kterým chtějí na veřejnost působit.

U dam showbusinessu jsou nejčastěji k vidění kabelky z kůže, které nesou logo Louise Vuittona, Chanela, Prady nebo Michaela Korse. Pokud si nějaká celebrita zvolí textilní kabelku, jsou to kabelky od značky Gucci, Calvin Klein. Mnohdy jsou u populárních žen k vidění i designové kousky od Guess. Pozadu nezůstáva ovšem i značka kvalitní kabelek OJJU. Kabelky OJJU jsou totiž obvykle vyráběné z pravé kůže a jejich kvalita je opravdu vysoká. Navíc se jedná o českou značku!

Kolik české ženy utratí za kabelku a jaké kabelky jsou nejčastěji k vidění

Kolik je žena schopná utratit za kabelku je velice individuální a závisí to na ekonomické situaci každé z nás. Průměrná žena je ochotná za kvalitní kabelku utratit, podle odhadu, tři tisíce korun. Největší oblibě se těší kabelky z ekokůže, protože věrně imitují vzhled kožené kabelky, ale bývají o poznání levnější, než ty kožené. České ženy milují kabelky na rameno a kabelky do ruky v černé barvě. Černá barva kabelky je totiž neuvěřitelně praktická, protože se hodí prakticky ke všem barevným kombinacím a vždy vypadá velice vkusně a elegantně. Pokud by žena chtěla vsadit na opravdovou kvalitu, tak jsou jednoznačkou volbou kabelky Tamaris. Jedná se totiž o osvědčenou značku obuvi, která ovšem nezůstala pouze u bot a specializuje se již i na kabelky!

797094jpeg-510x383

Co ženy nejčastěji nosí ve svých kabelkách?

Muži nám nemohou rozumět, protože většina mužů u sebe nosí jen peněženku, telefon a klíče. Takže jim při odchodu z domova postačí mít kalhoty či bundu s kapsami. Co tedy ženy nosí ve svých kabelkách? Pomineme-li již zmíněné klíče, telefon a peněženku, jsou obsahy kabelek velice individuální. Jiné věci si v kabelce nese manažerka a jiné tam bude mít maminka s dětmi. Ovšem i zde nalezneme několik nezbytností, které jsou součástí každé kabelky.

obsah_kabelky1

Například papírové kapesníčky, cestovní vlhčené ubrousky a hygienické potřeby pro stav nouze. Dámy jistě si rozumíme. Ve většině kabelek nalezneme také kosmetickou taštičku se šminky a krémem na ruce. Mnoho žen si i v dnešní moderní době, nosí v kabelkách diář a propisovací tužku na poznámky či zápisky.  Také skládací deštník či pouzdro se slunečními brýlemi jsou velice často k nalezení uvnitř dámských kabelek. Zkrátka a dobře, ženy své kabelky prostě potřebují. Proto je tu také značka Desigual, které nabízí velice originální kabelky s nevšedním vzhledem, které není jistě třeba představovat. Dámské kabelky Desigual Vám nabídnou dostatek prostoru pro Vaše věci a navíc s nimi budete vypadat jednoduše skvěle!