Krajkové podprsenky

Krajkové podprsenky jsou velmi oblíbené především kvůli tomu, že zkrátka vypadají dobře a přidají nějaký ten centimetr v poprsí navíc. Nabízíme podprsenky, kterou jsou tedy mimo jiné i krajkové, kde krajka může buď dominovat a je tedy po celé délce košíčku či podprsenky nebo umístěná jen jako ozdobný prvek, který může mít každá hladká nebo push up podprsenka.

Nebojte se experimentovat, nemějte jen hladké podprsenky, jsou sice stále v kurzu, ale sílu daného okamžiku můžete umocnit i v podprsence krajkové, která působí sexy. Může působit i něžně, pokud jí volíte jako prvek, kterým může být mašlička umístěná mezi košíčky, aj. Kraječek a zdobení podprsenek se stalo jednoznačně hitem a Vy si takovou podprsenku můžete pořídit nyní i u nás. Naše kolekce luxusního prádla, která nabízí spoustu známých luxusních značek jako je Diesel, Calvin Klein, Axami, Anita, aj. je u nás skutečně na prvním místě kvalita. Kvalitní podprsenka se pozná na první pohled a Vy se s ní musíte sžít. Neexistuje nějaký standard na podprsenky, zkrátka Vám musí pohodlně sednout a musí se Vám dobře nosit.

Krajka je jistě velice zajímavá, ale nehodí se pod všechen druh oblečení. Mnohdy pokud nosíte elastická trička, může na tričku udělat obrys, který je pak vidět. Kraječky a různá zdobení se hodí na příležitosti, kterými chcete upoutat na svoje poprsí, takže různé akce, kde chcete, aby třeba rafinovaně vykukovala z pod oblečení nebo prosvítala, aj. Určitě krajkovou podprsenku ocení Váš muž, neboť krajka působí velice sexy a mašličky nebo nejrůznější zdobení připevněná na podprsence budou lahodit Vašemu i jemu oku. Buďte svůdná, buďte sexy, doplňte Vaše spodní prádlo i o krajkové podprsenky, které Vám přidají na kráse, ozvláštní každou podprsenku nejrůznějšími krajkovými vzory a učiní z Vás tak neodolatelnou.