Kvalitní česká vepřovka pro každého

Řekne-li se české sádlo, škvarky, uzenka, utopenci, začnou se sbíhat sliny každému gurmánovi, samozřejmě kromě zatvrzelých vegetariánů. A což teprve zazní-li název vepřovka. Kdo jednou ochutnal českou vepřovku, bude se snažit, aby ji měl kdykoliv v kuchyni po ruce. Jedná se o produkt zvláštní tím, že na rozdíl od klasické plechové konzervy je vepřové maso uloženo ve sklenici.

Vepřovka má tu výhodu, že se z jejího masa dá připravit jakékoliv chutné jídlo, od klasického guláše, přes tradiční české vepřo-knedlo-zelo až třeba po rizoto. Maso z vepřovky může být také řešením pro rodinnou večeři, neboť čerstvým chlebem namazaným kvalitním vepřovým masem třeba s cibulí nepohrdne žádný dospělý člověk ani děti. Stejně tak si můžete pochutnat i na chlebu se sádlem a nemusíte mít ani žádné výčitky, že byste se prohřešili proti zdravé výživě. Poslední odborné studie totiž upřednostňují sádlo před máslem, neboť z hlediska následného obsahu cholesterolu v těle je sádlo daleko zdravější.

Vepřovka se chválí sama

Jedná se o ryze českou kuchyni v luxusní sklenici, která je naplněna masem z vlastního chovu prasátek. Exkluzivitu českým vepřovkám zajišťuje maso z nejkvalitnějších prasečích partií, jako je kotleta, kýta, krkovička a plec. Českou tradici výrobce ctí tradiční variantou vepřovky s bůčkem, do které je kromě libového masa přidáván ještě bůček.

Vepřovku si můžete objednat přímo na webu http://www.domaci-veprovka.cz/

Rovněž ve sklenicích si můžete zakoupit také ručně krájené škvarky v sádle, uzenku z uzeného vepřového masa, utopence vhodné i pro celiatiky, neboť v sobě nemají lepek a samozřejmě České sádlo, které krásně voní po škvaření. Vynikající je například škvarková pomazánka, která může být na chlebu chutnou svačinkou pro dospělé i pro děti do školy. Veškeré produkty jsou vyráběny bez umělých a chemických náhražek, jako jsou zvýrazňovače chuti, různé separáty atd.

Cílem chovatele prasátek, který je zároveň malovýrobcem českých vepřovek, je maximálně uspokojit všechny mlsné jazýčky. Pro případ, že vás bude honit mlsná, je česká vepřovka doma v lednici skvělým řešením. Je to skutečná delikatesa pocházející ryze z české domácí výroby, která nikoho nezklame.