Lámete si hlavu nad výběrem vhodného dárku?

Dostali jste pozvání na svatbu a nevíte, jak novomanžele obdarovat? Chystáte se na oslavu narozenin a stále nemáte vhodný dárek? Dumání nad výběrem vhodného dárku, který opravdu potěší a neskončí kdesi zapomenutý v koutě, zažil snad každý. Někteří obdarovaní si o konkrétní dárek na rovinu řeknou, aby předešli takové situaci. Jenže to už není pro ně žádné překvapení. Připraví se o napětí, o dychtivé očekávání, co asi pro ně máte. Pokud přece jen chcete své blízké překvapit a současně i pobavit, mrkněte na nabídku společnosti Bombabox.cz a nad výběrem vhodného dárku již dumat nemusíte.

Co je Bomba box?

Společnost Bombabox má ve své nabídce dřevěné bedny ve kterých se ukrývá „poklad“. Výběr pokladu závisí zcela na vašem výběru. Je obdarovaný pivař? Objednejte mu bednu pro pivaře ve které objeví několik druhů méně známých piv, něco dobrého k pivu a a samozřejmě bílý keramický půllitr. Tráví kamarád volný čas v posilovně? Bedna pro svalovce je pro něj ideálním dárkem. Vzorky proteinových nápojů, „nakopávače“, BCCA a šejkr je ve výbavě téměř každého milovníka fitness. Druhů bombaboxů naleznete na webových stránkách bombabox.cz mnoho, stačí jen obdarovaného trochu znát a originální dárek máte postaráno. Pokud si nejste tématicky jisti, můžete si složení Bomba boxu zvolit sami ze sortimentu nabízeného společností a vytvořit tak svůj mix. Ale to stále není vše.

Jak Bomba box otevřít?

Součástí dárku je také páčidlo, které je již v ceně. Páčidlem se musí obdarovaný do bedny dostat vlastním úsilím. Napětí, co se v bedně ukrývá se tak stane o mnoho zajímavějším.

Nechte v Bomba boxu originální vzkaz

Kromě tématického překvapení, můžete v Bomba boxu zanechat originální vzkaz nebo přání, které může pobavit nebo také naopak dojmout nejen oslavence, ale také ostatní hosty.