Lichotky pro ženská ouška

Pokud se snažíte vymyslet nové balící hlášky a lichotky, klidně v tom pokračujte, ale bohatě postačí, když se budete držet osvědčené klasiky a pochválíte její vzhled. Nedostanete ji však do kolen, ale její pozornost si zasloužíte.

Ženy stejně jako muži komplimenty milují a chtějí je slyšet. Čím je originálnější tím lepší, ale není to nutně dané pravidlo. Pokud si však chcete vydobýt pověst galantního svůdníka, budete muset být hodně kreativní.

V lichotkách, musíte uvažovat především hlavou, zbytek nechte na později. Jde především o to, že krásná žena ví, že je krásná. V minulosti to slyšela každý den a v budoucnosti to uslyší také každý den. Pokud jí složíte kompliment o tom, jak moc má krásné vlasy nebo, že její očí jsou tak modré a hluboké, možná jí to potěší, ale taky zrovna dvakrát nezaujme. Snažte se hledat charakteristické vlastnosti, které nejsou tolik nápadné jako velikost jejího poprsí či dokonalé kulatosti jejího zadečku.lichotky-79077114-353x210

Věnujte jí kompliment, u kterého bude jasné, že jste o něm přemýšleli a dali si na něm záležet. Většina mužů, jde po první udici, kterou uvidí. Pokud chcete zabodovat, musíte být jiní. Nesnažte se tedy okouzlit ji pomocí komplimentu, který se bude týkat hezký vlasů, ale spíše toho, jak vtipná je nebo jak skvěle dokáže vyprávět. Jednoduše se vyhýbejte tomu lehkému a na první pohled bijícímu do očí a dejte si trochu záležet.

Ženy taky mnohem raději slyší lichotky a komplimenty, na kterých mají nějakou zásluhu. Radši ji pochvalte, jak skvěle uvařila nebo vyzdobila byt namísto toho, že má krásné přírodní čtyřky. Nebojte se chválit i za všední věci. Takové drobné pochvaly mají magickou moc. Svoji partnerku pochvalte za krásně vyžehlené prádlo či to jak dokonale se stará o děti. Nic se však nesmí přehánět, jinak to ztratí svoji váhu a z lichotek budou jen prázdná gesta.