Luxus 4* hotelu v Praze za „hubičku“!

Pokud míříte do Prahy a potřebujete zde sehnat ubytování, nesmí vaší pozornosti uniknout nabídka hotelu Belvedere. Řadí se mezi nejlepší 4 hvězdičkové hotely a nejen díky speciálním akčním nabídkám je možné se zde ubytovat za příjemně nízkou cenu. Proč zvolit právě tento hotel a co vše nabízí i vám?

Spojení špičkových služeb se strategickou polohou

Belvedere Hotel Praha se může pochlubit 4 hvězdami a současně tím, že nabízí velmi levné ubytování Praha 7. Díky skvělému poměru cena/kvalita je velmi populární u turistů i tuzemských hostů, kteří do Prahy míří na výlet nebo i na služební cestu. Hotel má celkem 151 moderně zařízených pokojů a nabízí své prostory i firmám či soukromým osobám, které chtějí uspořádat privátní akci. Pro tyto účely slouží Executive patro, které má samostatný přístup, salonek a 16 samostatných pokojů. V hotelu je možné si pronajmout i velký konferenční sál až pro 80 osob. V sále se nachází dataprojektor, plátno, flipchart, má skvělé ozvučení a dokonce i tlumočnické kabiny.

ocemsemluvi.cz_hotelbelvedereprague_cz_01

Běžné pokoje jsou vybaveny postelí, stylovým nábytkem, mají vlastní sociální zařízení, nechybí minibar, TV a další. Ve všech pokojích je k dispozici Wi-Fi. Některé pokoje jsou speciálně upraveny pro alergiky a osoby se zdravotním postižením.

Hotel se nachází v centru Prahy, nedaleko je holešovického výstaviště Incheba Expo Praha či Pražský hrad. Nejbližší zastávka metra je od hotelu vzdálena pouhých 5 minut chůze.

ocemsemluvi.cz_hotelbelvedereprague_cz_02

Levněji díky „balíčkům“

Pokud chcete na ubytování v hotelu ušetřit, můžete využít některý ze speciálních balíčků. Velmi oblíbená je akce: Zůstaň 4 noci, zaplať pouze 3 noci. Hotel Letná připravil i speciální Relaxační balíček, který obsahuje ubytování na 1 noc, 90 minutovou masáž, snídani a láhev Sektu. Pokud si budete ubytování rezervovat s předstihem a zaplatíte předem, dostanete slevu 10%, v případě, že se ubytujete na 1 až 2 dny a slevu 15% při rezervaci 3 a více dnů.

TIP: Jestliže míříte do Prahy na výlet, přečtěte si ještě tento článek. Najdete v něm několik tipů na netradiční místa, která stojí za to vidět!