Luxusní nemovitost: Marina Bay Suites

Singapur je město neomezených možností, najdete zde vše, od chudoby až po luxus. Jedna z nejdražších rezidencí Singapuru, Marina Bay Suites, je luxusní budova s luxusními parametry. Obsahuje celkem 221 jednotek pro bydlení, z nichž 218 jsou 3-4 lůžkové apartmány rozkládající se na ploše 1600 až 2700 čtverečních stop. Zbylé 3 jednotky jsou nástavby, které obsahují i duplexy.

Jejich rozloha je od 4700 do 8500 čtverečních stop a každá má svůj bazén. Jedna z nástaveb byla již prodána za cenu 19,3 miliony dolarů.

Marina Bay 1

Podle Thomase Tana, ředitele rezidenčního marketingu pro Raffles Quay Asset Management, je již 90% apartmánů odprodána. Dále uvedl, že více než 50% z kupujících jsou místní obyvatelé. Velký zájem je způsoben také díky příchodu kupců z Číny, ve srovnání s dřívějšími prodeji rezidencí v Marina Bay. Uvedl, že nejsou tolik překvapeni náhlým zvýšením prodeje, dalo se to očekávat. Vždyť pokud máte peníze, tak je Marina Bay jedinou možností pro opravdu luxusní bydlení. Nachází se na zcela ideálním místě, v prostředí krásného zálivu. Sledovat se zde mohl například noční závod Formule F1. Touto akcí to samozřejmě nekončí, Singapur je město, které žije stále.

 Marina Bay 2

Pro běžného českého občana se jedná především o turistické centrum, které lze navštívit, pokud hledáme zábavu. Pro podnikatele se jedná o centrum obchodu, které je určeno silným obchodníkům, kteří se nebojí realizovat své plány ve velkém. Jedná se o místo pro úspěšné lidi, kteří svým podnikáním dosáhli královského úspěchu a nyní si užívají luxusu, který k tomu patří. Marina Bay není sice jedinou luxusní lokalitou v Singapuru, ale řadí se mezi nejlepší.