Máte plnou kancelář nepotřebných dokumentů? Nechte je skartovat

Máte tak přeplněnou kancelář, že pomalu již nemáte kudy chodit? Všude se povalují „šanony“ s dokumenty staršími než starými? Zbavte se jich pohodlně a bez obav z úniku citlivých informací, které se na dokladech samozřejmě vyskytují. Skartace dokumentů Praha na ekoskart.eu vám pomůže od jistého zavalení a všechny papíry bezpečně zlikviduje skartováním.

Nicméně, doba jde dopředu a papírové faktury či jiné doklady jsou již out. Pokud máte všechno účetnictví na CD, DVD, Zip a podobně, i o takové nosiče se firma dokáže bezpečně postarat. Další z jejich služeb je například skartace občanských či řidičských průkazů, pasů, platebních karet a podobně. Zkrátka – prakticky na co si vzpomenete, to vám pomohou zklikvidovat.

Jak probíhá skartace citlivých materiálů?

Celý proces probíhá na velkokapacitní skartovačce, jež je zkontrolována a osvědčena certifikátem NBU. Pokud chcete mít jistotu, že opravdu nedojde k žádnému úniku informací, můžete být u jejich plné skartace samozřejmě přítomni. Veškeré vámi určené dokumenty ke skartaci budou bezpečně převezeny na místo skartace. Až bude „po všem“, samozřejmě vám vystaví protokol o ekologické likvidaci a papírový odpad bude převezen do papírny ke konečnému zpracování.

O obalový materiál, který jim dodáte se nemusíte obávat. Veškeré šanony či pytle vám budou samozřejmě navráceny. V případě likvidace datových nosičů budou všechna jejich obaly jako CD, DVD, videokazety či diskety odborně znehodnoceny. Objekt, ve kterém ke skartaci dochází je samozřejmě neustále střežen, aby opravdu nebyla nejmenší šance, jak by k úniku důvěrných dat mohlo dojít.

Nepouštějte se do likvidace sami za vidinou toho, že třeba ušetříte. Ceny skartace nejsou nijak závratné a rozhodně vám ušetří mnoho tolik cenného času, jež můžete využít určitě lépe než pomalým stříháním, řezáním, trháním či jiným znehodnocováním materiálu. Tak si nechte pomoci od odborníků a hoďte všechen odpad „za hlavu“.