Men's shirts: TOP 5 fashion designs for summer

Správně zvolená, v souladu s trendy, ale ne honosná, vyrobená z vaší oblíbené tkaniny, která zajišťuje odolnost, pohodlí a volný průtok vzduchu. Které modely budou v následujících letních měsících patřit mezi TOP 5 modelů?

Jakou si vybrat módní košili?

Klasický střih pánské košile se zřídkakdy mění. V současné době patří mezi nejoblíbenější a nejčastěji nakupované modely ty, které mají poměrně úzké rukávy a těsně přiléhají k tělu. Trendy však naznačují neobvyklá řešení jak z hlediska typů vzorů, tak barev nebo kombinací materiálů.

Módní, ale zároveň univerzální vzor módní košile není z dálky vidět. Toto ji však přidává jemnou eleganci. Takovou košili můžete v malém vzoru snadno zkombinovat s elegantní tmavě modrou bundou a džínami. Letos si můžete pořídit košile, které budou současně představovat všechny rysy klasické, elegantní košile, zároveň v ní budete vynikat. Takové najdete na Bolf.cz.

Jednobarevné elegantní košile

Elegantní muž oceňuje módu, ale neřídí se pouze trendy – stačí mít svůj styl a novinky se mohou stát pouze vaší inspirací. Klasická pánská košile se mění v detailech, struktuře materiálu a vzorech. Přestože je světlá jednobarevná košile považována za nejuniverzálnější, jedná se o vzorované modely, které jsou považovány za nejmódnější, ale to neplatí pro všechny modely. Pro letošní léto si můžete zvolit jednoduché košile v modré, fialové nebo bílé, černé či červené barvě. Zajímavě budou vypadat barevně zakončené lemy rukávů.

Odstíny modré

Každý rok je vyhlašována společností Pantone barva na daný rok, která bude vévodit módním trendům. Pro letošek to vyhrála klasická modrá barva. Zvolíte-li si pánskou košili v tomto tónu, budete rozhodně držet krok s módou. Vsadit můžete i na odstíny tyrkysové, na barvu námořnické modři, kouřové odstíny béžové či sněhově bílou košili. Vždy budete vypadat dokonale a elegantně a navíc v těchto odstínech vynikne vaše opálení.

Růžová je hit

Muži si každý den vybírají různé typy pánských košil a vybírají univerzální modely. V létě však bude panovat nejen modrá, ale také řada dalších barevných odstínů, takže každý člověk bude mít možnost se vyjádřit. Velkým hitem pro letošní rok je růžová. Různé odstíny růžové uvidíte nejen na košilích, ale i tričkách. Letošní módní trendy se zaměřují především na svobodný styl a volnost při kombinování různých outfitů. Móda se vrací k růžové, kdy můžete vsadit na různé odstíny i kombinace vzorů.

Kostkované vzory

Kostkované vzory jsou v kurzu mnoho let, ovšem pro letošek patří do TOP 5. Kostkovaný vzor na košili je velmi atraktivní. V této košili se budete cítit volně a velmi pohodlně. Pánská kostkovaná košile vyvedena v různých barevných kombinacích. Z tohoto důvodu je vhodné ji kombinovat s jednobarevnými kalhotami. Vypadá dobře s džíny, chinos, trička a tenkými svetry. Zvolit si přitom můžete výrazný vzor nebo vsadit na elegantnější variantu v podobě drobných kostiček.

Košile s krátkým rukávem

Mnoho zastánců mužské elegance neuznává košile s krátkým rukávem. Tento přístup je však příliš přísný a kategorický. Ne každá košile s krátkým rukávem je špatná. Naopak tento kousek oděvu je pro tuto sezónu žhavým kandidátem na TOP 5. Hodí se na méně formální příležitosti. Vybírat si můžete ze široké škály barev. Kvalitní pánská košile s krátkými rukávy je prvek, který je vhodné mít ve svém vlastním šatníku.