Mezi klinikami estetické medicíny v Česku vede Mediestetik. Čím to je?

Vybrat si spolehlivou estetickou kliniku, ve kterou vložíte důvěru, není jednoduché. Je dobré vsadit na osvědčenou kvalitu prověřenou léty zkušeností a doplněnou o používání moderních metod. Právě to nabízí klinika Mediestetik. V článku zjistíte, jaké metody ošetření poskytují a co jsou jejich hlavní přednosti.

Široký výběr certifikovaných metod

Klinika Mediestetik má v České republice aktuálně tři pobočky. Dvě z nich najdete v Praze a třetí je v Teplicích. Jedná se o součást mezinárodní sítě estetických klinik s tradicí více než 20 let. Hlavní výhodou kliniky je používání aktuálně nejmodernějších a co možná nejvíce účinných metod. V seznamu nabízených ošetření najdete originální patentované technologie. Jde například o unikátní neinvazivní lifting Thermage® nebo účinná certifikovaná kryolipolýza s využitím přístroje Zeltiq CoolSculpting®.

Zaměřeno na dermatologická a stomatologická ošetření

Na klinice Mediestetik se věnují především dermatologii a stomatologii. V rámci dermatologických ošetření si můžete nechat omladit obličej, odstranit jizvy a pigmentaci a nechat si zhotovit pernamentní make-up. Nechybí ani ošetření těla pro modelaci postavy, odstranění přebytečných tukových buněk, léčbu nadměrného pocení a další. Klinika poskytuje také pomoc při vypadávání a ztrátě vlasů.

Nabízená stomatologická ošetření pomáhají řešit zubní kazy, implantáty a zubní náhrady. K dispozici je také bělení zubů, restaurace chrupu, neviditelná rovnátka a mnohé další. Důraz je kladen nejenom na estetickou, ale i zdravotní stránku.

Profesionální přístup a péče o klienta

V názorech klientů se často opakují pochvalná slova hlavně na profesionální přístup personálu a příjemné prostředí kliniky. To jsou další důležité detaily, které určují pocit během ošetření a ovlivňují rozhodnutí, jestli se příště opět svěříme do stejných rukou. Pokud plánujete estetické ošetření, určitě se podívejte na nabídku kliniky Mediestetik.