Mladí a úspěšní: Díl I.

Plánujete svůj život prožít v luxusu a bohatství, ale stále nevíte jak na to? Pojďte si přečíst několik příběhu osob, které dosáhly podnikatelských úspěchů i ve věku začínajícím jedničkou.
Náš první příběh bude o Cameronu Johnsonovy. tento chlapec již od svých devíti let vynikal podnikavou dravostí a prohnaností. Svůj první byznys rozjel prodejem pozvánek na nejrůznější párty ve své čtvrti. Díky naspořeným financím odkoupil od své sestry její sbírku plyšových hraček, které poté prodal na portálu eBay za desetinásobek nákupní ceny. Vytušil příležitost a kontaktoval firmu prodávající hračky, od které je odkupoval a následně po internetu prodával. Díky nově rozrostlému kapitálu založil internetový projekt, který spočíval v možnosti za menší poplatek anonymní odesílání e-mailů. Tento druh podnikání mu vynášel v průměru až 50 tisíc korun za měsíc. A jako zlatý hřeb Cameron rozběhl reklamní společnost Surfingprizes.com, která umožňuje uživatelům díky zobrazování reklam vydělávat peníze. Celý projekt Cameronovy vydělával až 5 milionů korun měsíčně a jeho nynější majetek je odhadován na více než milion dolarů.
MAU 1Středoškolská ročenka, u nás věc neznámá, v Americe však velice populární. A toho také využila naše další hrdinka jménem Catharine Cook. Ta založila v roce 2005 MyYearbook.com, což je jaká si sociální síť orientovaná zejména na středoškoláky. Catharine do svého podnikání zapojila také své bratry a postupně se rozrostly o dalších 50 zaměstnanců v dnešní době se drží na předních příčkách navštěvovanosti, mezi takovými giganty jako jsou MySpace a Facebook. Reálná hodnota této ročenky se odhaduje na více než jeden milion dolarů.
MAU2Při dotazu, co za jejich úspěchy stojí často slyšíme to samé. Mít dobrý nápad, jít si za svým cílem, nebát se zeptat a nebát se odmítnutí. Pokud se těchto pravidel budete držet, nebudete jak se zdá mít problém s vyděláváním pohádkového bohatství.