Na co se připravit při plánování dřevostavby

Současný trend bydlení velí jasně, ekologické a nízkonákladové bydlení má přednost před staromódním řešením, které je nemoderní a zbytečně vás bude stát více peněz. Pravděpodobně jste si všimli, že se dřevostavby staly jednou z nejpopulárnějších staveb nejen v zahraničí, ale i u nás. Pro rodinné domy se osvědčily jako skvělá volba, která je cenově dostupná pro většinu rodin a svým provedením splňuje všechny nároky, jaké lze od kvalitního rodinného domu očekávat.

Základem je výběr firmy

Dřevostavby vám nepostaví každá zednická firma. Pokud toužíte po dokonalém výsledku, je potřeba se obrátit na specializovanou společnost, která dřevostavby buduje. Taková firma vám nabídne nejen široké množství řešení, ale i garanci a jistotu, že výsledek dopadne skvěle. Jedním z favoritů na českém trhu je společnost HP DOMY s.r.o.

main (5)

Její dřevostavby dokáží doslova vyrazit dech, málokdo by si při pohledu na ně pomyslel, že se jedná o domy postavené ze dřeva. Firma dokáže nabídnout také nejlepší ceny, jelikož nabízí i tvorbu dřevostavby na klíč, které jsou cenově velmi výhodné. Zájemci si mohou vybírat domy doslova jako v katalogu a dokonce si i zvolit možnost dřevostavby na míru.

main (8)

Jaké vlastnosti od dřeva očekávat

Dřevo není hendikep, právě naopak, dřevěné neznamená nekvalitní, možná budete překvapeni, ale svými vlastnostmi v mnohém předčí i beton a ocel. V prvé řadě budete fascinováni rychlostí výstavby, zde se neprovádějí mokré práce vyžadující čas, odolná a pevná dřevostavba vyroste do 3 měsíců. Zní to neuvěřitelně, objednáte si dřevostavbu a krátce poté se stěhujete do luxusního rodinného domu, který jste si zakoupili za neuvěřitelně nízkou cenu.

main (7)

Dřevostavby jsou prakticky nehořlavé, mají tenké stěny, šetří místo a díky vícevrstvému provedení stěn vám ušetří značné výdaje za vytápění. Pokud se rozhodujete mezi dřevostavbou a zděným domem, vsaďte na ekologické a nízkonákladové řešení, které vám přinese radost a spokojený rodinný život, jaký dopřeje jen dům ze dřeva.