Navlékněte buddhistický náramek

Než si navléknete na ruku náramek, měli byste si uvědomit, že tato módní proprieta je viditelná především v létě. A protože léto, to je slunce a zábava, barvy a pohoda, klidně můžete zvolit náramek v křiklavě červené barvě. Pro podzimní a zimní dny a také do společnosti se určitě bude hodit decentnější barva.

V žádném případě to však nemusí být žádný depresivní šedý sourozenec vašeho letního divocha. Některé druhy náramků však můžete nosit stále a za všech okolností. Tak například takový buddhistický náramek můžete nosit v kterémkoliv ročním období. Je určen jak mužům, tak ženám.

Navlékněte náramek z léčivých kamenů

Stejně jako Buddha náramek vám bude prospívat každodenní nošení energetických náramků. Energetické náramky totiž podle buddhistického pojetí dokáží vyčistit energetické dráhy těla a napomoci tak harmonickému proudění energie v těle. Důležité je, abyste si vybrali náramek z takových kamenů, které odpovídají vašemu znamení zvěrokruhu, případně máte zjištěno, že vám určitý kámen dělá dobře. Potom se pro vás tyto kamínky stanou léčivými a vy na svá zápěstí budete vlastně navlékat náramky z léčivých kamenů. Může to být lávový kámen, achátový kámen, ametyst, topas, lapis lazuli, růženín, tygří oko, amazonit, jaspis, rodonit a další.

Navlékněte náramek se čtyřlístkem

Výhodou ručně vyráběných náramků morinetti.cz je to, že i když v e-shopu najdete pánskou a dámskou kategorii, náramky z přírodních léčivých kamenů mohou nosit všichni bez rozdílu pohlaví. Stejně je tomu i v případě luxusních náramků z křišťálu. Křišťál byl odjakživa používán jako talisman, který měl člověka ochránit od všeho zlého. Je symbolem rovnováhy a očisty. K výrobě šperků se používá odpradávna. Právě teď máte skvělou příležitost pořídit talisman sami sobě, nebo ho darovat někomu jinému. Náramky z křišťálu, ale také náramky se čtyřlístkem, které rovněž přinášejí štěstí a lásku, každého potěší a přinesou mu pocit uspokojení a klidu.