Nenechávejte fotografie zavřené v počítači

Bydlení ve vlastním domě nebo bytě je jednou ze základních potřeb člověka. Jak si pak interiér zařídí, doplní a vyzdobí je pochopitelně záležitostí každého. Většinou lze z charakteru a stylu interiéru vyčíst osobnost majitele, jeho zájmy a preference.

Fotoobrazy

Stěny bytu si každý zdobí podle svého gusta. Většinou dává každý přednost obrazům. V posledních letech jsou v módě fototapety s nejrůznějšími motivy. Ovšem mít obraz z vlastním námětem a dokonce fotografii na plátně, je jedinečnou příležitostí, jak mít třeba své děti či vnoučata denně na očích. Stačí jen vybrat správnou fotografii a poslat ji českému výrobci fotoobrazů na plátně.

Co je fotoobraz na plátně?

Tyto produkty vyrábí český výrobce obrazů na plátno Fofr-obrazy.cz z fotografií dodaných zákazníkem. Jedná se o tisky vyráběné na kvalitní a ověřené materiály. Výsledkem je moderní produkt vznikající kombinací poctivého tiskařského řemesla, kvalitních materiálů a precizní ruční práce. Fotografie na plátně jsou vyráběny na nejmodernější tiskárně a pomocí zdraví neškodných barev. V porovnání s konkurencí v tomto oboru jsou fotoobrazy od českého výrobce Fofr-obrazy.cz levnější, ovšem při zachování vysoké kvality tisku i materiálu.

Jaký je postup?

Fotografie jsou vzpomínkou, která by člověku měla dělat radost po dlouhou dobu. Záleží už na kvalitě fotografie, kterou chcete mít na plátně. Po jejím doručení se jí ujme grafik, který Vaši fotografii připraví pro tisk. Snímky se vsadí do tiskových šablon, které se předají tiskaři. Ten po svědomité kontrole vysází připravené obrazy na plochu plátna. V průběhu tisku tiskař průběžně kontroluje kvalitu tiskového výstupu tak, aby v případě chyb tisku mohl sjednat okamžitou nápravu.

Po dokončení tisku stočí tiskař potištěnou roli plátna a nechá ji 48 hodin schnout, čímž se zajistí dokonalá fixace barev. V mezičase se pro každý obraz zvlášť vyrobí rám z dřevěných lišt, na který se pak plátno napne. Po finální kontrole jsou obrazy zabaleny do fólie a transportních boxů, ve kterých jsou dodávány zákazníkům.