Něžná péče

Intimní dámské partie jsou jednou z nejchoulostivějších částí ženského těla a zaslouží si mimořádnou pozornost. Použití klasického mýdla může vyvolat nepříjemné pocity a často způsobuje i podráždění intimních míst. Je-li vaše pokožka obzvláště citlivá, intimní gel FemFresh Soothing Wash je určený přímo pro vás. Vyzkoušejte ho a dopřejte si kvalitní a šetrnou péči.

Odborník na intimní hygienu FemFresh přichází s produktem určeným pro citlivou pokožku. Extra jemné složení mycího gelu Soothing Wash s obsahem výtažků chrpy a brusinek je doplněná o probiotika a poskytuje až 12hodinový pocit svěžesti. Chrpa polní je známá svými protizánětlivými účinky, které zatočí s nežádoucími bakteriemi. Výtažek z brusinek působí na tělo blahodárně díky dezinfekčním vlastnostem a napomáhá regenerovat a zklidňovat pokožku. Červené plody navíc obsahují látku Proantokyanid, která zabraňuje usazování bakterií na sliznicích. Intimní mycí gel Soothing Wash respektuje přirozenou rovnováhu pH intimních partií a posiluje její obranyschopnost.

Dermatologicky a gynekologicky testovaný intimní mycí gel Soothing Wash od značky FemFresh o objemu 250 ml zakoupíte v DM drogerii a obchodních domech Kaufland za 99,90 Kč.