Peněženky Cleritty z uhlíkových vláken: Podpořte luxusní projekt

Peněženka je pro každého z nás nezbytností, která ukrývá naše osobní finance, ale i doklady a další cennosti. Kromě toho se jedná také o výrazný módní doplněk, který používáme každý den a bez kterého si nelze běžný život představit.

Na trhu je mnoho peněženek a většina z nich je téměř stejná a nezajímavá. Nehledě na objem peněženek, které se díky svému robustnímu tvaru často jen těžko vměstnají do kapsy u kalhot. Velkou změnou je ovšem projekt, který si dal za cíl vyrobit skutečně elegantní a odolné peněženky, které vám vydrží na pořád a svým vzezřením snadno upoutají pozornost. Jde o peněženky z carbonu, které nesou elegantní název – Cleritty.

story_image_1477575643806

Uhlíková vlákna se doposud využívala zejména v letectví a jejich použití v módním průmyslu začíná být skutečným hitem. Peněženka je odolná vůči vodě, má skvostný design a minimální rozměry. Pokud jste doposud trpěli se svojí starou peněženkou, která je rozměrná a kam stěží dáte všechny své věci, nyní je tomu konec.

project_image_1477573764123_600x400

Luxus, který bude dostupný pro všechny

Cílem není vyrobit předražené peněženky pro zámožné klienty, ale naopak luxusní peněženky, které si může za přijatelnou cenu koupit každý. Zapomeňte na kožené nebo koženkové peněženky, které se vám po roce začnou párat nebo trhat. Peněženky Cleritty disponují povrchem z uhlíkových vláken a vnitřkem z precizně vydělané kůže.

story_image_1477576057969

Jak projekt podpořit

Peněženky Cleritty z uhlíkových vláken jsou ambiciózním projektem, který je ve svém začátku a může ho podpořit každý. Je na vás, jakou částku přispějete, výsledkem pro vás bude vskutku luxusní odměna. Projekt můžete podpořit nebo sledovat na www.hithit.com/cleritty a pomoci ke vzniku nového trendu. Pokud bude projekt úspěšný, okamžitě se zahájí sériová výroba. Peněženku si můžete snadno předobjednat a těšit se na výsledek. Níže se již můžete pokochat dokonalými parametry připravovaných peněženek.

Peněženka disponuje 6 přihrádkami na karty či průkazy a přihrádku na bankovky

Tip pro vás: Co je cookies?