Poptáváte dům na klíč? Výhodné jsou dřevostavby

Domy na klíč si v Česku získaly nebývalou popularitu, nabízí méně starostí a výrazně rychlejší dobu výstavby. Na scéně si získaly velkou pozornost zejména dřevostavby, jedná se o nastupující generaci nízkoenergetických domů z ekologických materiálů, které svými funkcemi dokáží ohromit.

mainO dřevostavbách panuje mnoho mýtů, například, že nic nevydrží, že jsou vhodné pouze do teplých oblastí nebo dokonce, že snadno shoří. Skutečnost je taková, že svými vlastnostmi dokonce překonávají i zděné domy. Co se týče tepla, dřevostavby znamenají velkou úsporu za vytápění, jsou budovány z inovativních materiálů, které slibují perfektní izolaci (desky FERMACELL, izolace ISOVER aj.).

Dále mají velmi dlouhou životnost, jen si vzpomeňte na stovky let staré sruby, které můžete vídat na mnoha vesnicích, tyto domy jsou ovšem nesrovnatelně pokročilejší. Nemusíte se obávat, že by dřevostavby snadno shořely, jsou nehořlavé a jejich statická pevnost je dokonce větší, než u oceli nebo betonu.

Skvělé výhody

main (4)Na dřevostavbách velmi zaujme jejich luxusní vzhled, který je nerozeznatelný od zděných domů a jen málokdo by poznal rozdíl. Velmi oblíbené jsou zejména dřevostavby na klíč Olomouc, které zajišťuje společnost HP DOMY s.r.o. Staví bungalovy i velké rodinné domy, obě volby jsou elegantní a splňující všechny požadavky na představu o spokojeném životě v domě vašich snů.

Mnoho lidí děsí čekací doba, dnes je v módě bydlet rychle a pokud se vám nelíbí představa, že čekáte celý rok na dostavení domu, zde se nemusíte ničeho obávat, dřevostavbu budete mít postavenou již do 3 měsíců. Rychlost je zde díky absenci mokrých procesů, které by vyžadovaly dlouhou dobu vysychání. Není dokonce ani nutné čekat na to správné období, dřevostabu si můžete nechat postavit kdykoliv v roce. Pokud vás možnosti dřevostaveb zaujaly, není nic jednoduššího, než si je objednat.