Poskytovatelé internetu - kde najít a jak vybrat?

Znáte to, přestěhujete se na nové místo a začíná vám řada starostí. Jakého vybrat dodavatele plynu, elektřiny atd. Další starostí se může stát i to, jakého poskytovatele internetu si vybrat? Naše rozhodování nepříznivě ovlivňuje i to, že na nás ze všech stran útočí reklama předních poskytovatelů internetu. Jejich akčním nabídkám, speciálním tarifním balíčkům se téměř nelze vyhnout. Mnoho lidem pak uchází prostý fakt, že na trhu existuje velké množství menších operátorů, kteří nemají obrovské rozpočty na mediální reklamy a marketing. Jak takové společnosti soupeří s předními poskytovateli internetu? Je to jednoduché – cenou!

internet

Právě malý operátoři mohou nabídnout velmi dobré ceny, které jsou pro většinu zákazníků tím nejdůležitějším faktorem při výběru operátora. Jelikož nemají astronomické rozpočty na reklamu a marketing, musí se o přízeň zákazníků ucházet pomocí cenotvorby. Což je voda na náš mlýn.

Menší poskytovatel internetu InternetPraha.com

Pokud jste se přestěhovali do Prahy, máme pro vás tip na jednoho velmi zajímavého menšího poskytovatele internetu. InternetPraha je společnost zaměřující se na poskytování služeb připojení k internetu a poskytování digitální televize. Jejich dostupnost v Praze je 99% ve všech městských částech. A ceny? Ty jsou doslova za hubičku, vzhledem k výkonu, které firma nabízí.

Samozřejmostí je nabídka WiFi, ADSL a mobilního internetu. Veškeré nabídky internetu naleznete na jejich webu www.internetpraha.com, ovšem pro Vaší orientaci jsme se rozhodli představit je Vám i v dnešním článku.

OPTIMAL 399Kč /měs.

Cena tohoto balíčku je příznivá a datový objem, který nabízí, je dostatečný pro všechny nenáročné uživatele. Bohatě stačí na běžné surfování na internetu, sledování online filmů atd.

AKTIV 449Kč /měs.

Tento balíček je ideální pro náročnější uživatele, kteří rádi surfují bez omezení. Vhodné pro lidi, kteří často pracují s internetem, stahují větší datové objemy atd. Upload až 5Mb/s je rovněž příjemný objem.

PREMIUM 549Kč / měs.

Vhodný pro náročné uživatele internetu, kteří rádi hrají náročné online hry, stahují filmy v HD kvalitě a užívají si možností internetu na plno.