Prestahop hosting a podpora

PrestaShop je open-source řešení pro internetový obchod. Je poskytován zcela zdarma a podporuje různé možnosti plateb. Díky tomu, že je zdarma a dá se libovolně upravovat je PrestaShop velmi oblíbeným řešením v případě, že si chcete otevřít vlastní e-shop. Ne vždy jsou však všechny moduly, šablony a možnosti k dispozici. Na trhu je však několik firem, které se starají o vytváření doplňků na Prestashop.

PrestaShop hosting – jaké jsou možnosti

Předtím, než si založíte vlastní eshop, je zapotřebí mít hosting, kde bude celý váš systém uložen, tedy PrestaShop hosting. V případě eshopu, je zapotřebí aby vybraný hosting poskytoval určité kvality. Za kvalitu se však často platí. To však nutně neznamená, že nejdražší hosting, je i ten nejkvalitnější. Vybírejte vždy podle potřeb, které potřebujete ke svému podnikání. Někdo si vystačí s jednoduchým řešením. Jiný zase potřebuje spoustu prostoru pro data. Najdou se i společnosti, které k hostingu poskytují i různé druhy služeb navíc. Prestashop podpora se většinou skládá z možností rozšířit hosting o pár služeb navíc nebo naprogramování a vytvoření speciálních prvků, které potřebujete ke svému podnikání.

presta-1

Při pořizování hostingu, je i důležitá rychlost načítání eshopu. To se však odvíjí od velikosti vaše internetového obchodu. Jednomu podnikateli stačí prostor na 500 položek a druhý si nevystačí ani s 10 000 položkami. Během výběru hostingu je tak zapotřebí zahrnout všechny nutné podmínky k provozování eshopu a podle toho se rozhodnout pro konečné řešení. Právě firmy, které poskytují podporu jsou jedním z nejlepších řešení na které můžete narazit. Obvzláště v případě, kdy si nevíte pořádně rady a nevyznáte se ve světě informačních technologií. Neustále zkoušet vlastní nastavení vás totiž bude stát čas a energii, kterou můžete investovat do podpory svého podnikání. Nebojte se tedy obracet na profesionály, kteří rozumí PrestaShopu.