Prezidentské volby

Parlamentní volby jsou za námi. Někdo je s výsledky spokojen více, někdo méně. Někdo lituje, že nebyl volit. Parlamentní volby už neovlivníme, co ale můžeme ovlivnit jsou neméně důležité prezidentské volby, které se kvapem blíží. Do prvního kola prezidentských voleb zbývá měně než 75 dní.

Prezidentské volby proběhnou 12. a 13. ledna 2018. Případné druhé kolo prezidentských voleb (pokud v prvním kole žádný z kandidátů na prezidenta nezíská nadpoloviční většinu hlasů) proběhne 26. a 27. ledna 2018.

Víte již koho budete volit? Znáte seznam kandidátů na prezidenta? Víte kdo je to Pavel Fisher, Marek Hilšer, Jiří Hynek, Jiří Drahoš, Michal Horáček a ostatní kandidáti na prezidenta?

Vyhovuje vám současný stav a současná hlava státu Miloš Zeman? Pak máte rozhodování jednoduché. Pokud ale chcete změnu, pak si budete muset prohlédnout, jaká je momentální situace a koho si tedy můžete zvolit.

Na webu Prezidentské volby naleznete kompletní seznam kandidátů. Pokud si nejste jisti výběrem, může vám k rozhodnutí pomoci anketa, ve které máte neustále přehled o tom, kdo právě vede v internetovém hlasování.