Provoňte si svůj byt

Pokud patříte mezi milovníky chorvatské přírody a mořského pobřeží, máte jedinečnou příležitost si i doma navodit atmosféru této země. Vůně bis si můžete pořídit za přijatelné ceny v několika podobách, kterými si můžete připomenout prosluněné letní dny u Jadranu. Osvěžovače vzduchu a příjemné vůně do interiéru, z nichž některé lze použít i na textil, to vše jsou produkty prodávané společností Frydrych-pap, s.r.o. Bis osvěžovači vzduchu si můžete provonět celý byt, ale také kancelář nebo obchodní prostory. Vybírat můžete z těchto řad:

Bis osvěžovač vzduchu a textilu

Je vyroben za účelem provonění a osvěžení vzduchu v interiérech jako jsou byty nebo kancelářské prostory. Jeho předností je účinná neutralizace pachů, navození pocitu čistoty a svěžesti. Modré osvěžovače je možné použít i na provonění textilu, zejména oděvů, prádla či bytového textilu, jako například záclon, závěsů, čalounění, koberce a podobně. Dokonce lze tento přírodní osvěžovač vzduchu a textilu aplikovat i na omítky v interiéru. Vybrat si můžete podle svého vkusu z několika variant, jako je Bis Floral, Emotion, Calming nebo Pure Lemon, podle toho, zda máte rádi vůni citrusů, květin, pomerančového květu či třeba jasmínu. Výhodou osvěžovačů použitelných na textil je, že nezanechávají žádné skvrny a oblečení voní svěže po dlouhou dobu.

Řada Bis intense

V této řadě najdete naprosto luxusní osvěžovače vzduchu, které v daném prostoru dokáží vytvořit velice příjemnou atmosféru. Díky své intenzivní vůni dokáží v celém interiéru neutralizovat veškeré nepříjemné pachy. V nabídce je několik řad, takže si každý může vybrat vůni, která je mu nejpříjemnější. Někdo má rád jemnou dřevitou vůni, jinému voní cedrové dřevo, jantar, nebo například mandarinku s moruší, kterou vydává Bis intense lifestyle. Tato řada vytvoří v interiéru smyslný ovocný koktejl vůní, ve kterých se snoubí nejen mandarinka s moruší, ale také vůně pomerančového květu, vanilky a santalového dřeva, to vše na bázi quajakového oleje.

Bis water misty

Chcete-li si vytvořit ovzduší inspirující k relaxaci a meditaci, je tato řada pro tyto účely ideální. Je inspirována přírodními kompozicemi a obsahuje přírodní esenciální oleje. Speciálním postřikovačem, kterým je tento osvěžovač vzduchu do bytu vybaven, vytvoříte v interiéru mlžnou vůni, která navodí pocit čistoty, svěžesti a tepla domova.