Repasované servery šetří vaše peníze. Proč se vyplatí je využít?

Každá moderní firma má informační technologie jako nezbytnou součást své infrastruktury. Nevýhodou takové infrastruktury je bohužel vlastnost, že má tendenci rychle zastarat. Proto je důležité o ni pravidelně pečovat a měnit klíčové součásti tak, aby stále vyhovovaly aktuálním potřebám. Když se však rozhodnete něco vyměnit, už dnes víte, že to v dohledné době budete nuceni měnit znovu. Proč tedy při takovém nákupu nezkusit ušetřit?

Repasované servery dodají renomované dodavatelské firmy

Pokud řekneme firemní infrastruktura, tak mezi ty nejnákladnější součásti patří servery. Server určuje výpočetní kapacitu, se kterou budete moci počítat pro konkrétní úlohy, ke kterým jej pořizujete. Aby vás pořízení serveru nepřišlo příliš draho, můžete zkusit repasovaný server, který je dnes schopna dodat řada renomovaných dodavatelských firem. Takové firmy se zabývají prodejem i servisem spojeným s tímto hardwarem, díky čemuž získáte určité jistoty. Nebude to tedy pouze finanční úspora, ale také nákup spolehlivého zařízení. Takové servery od dobrých dodavatelských firem disponují:

Není přitom problém zakoupit servery v české distribuce, právě proto je možné poskytnout záruku deklarovanou výrobcem. Dobrá dodavatelská firma také zajistí dodávky kvalitního hardwaru, který ač je starší, má za sebou běh pouze v bezprašném prostředí v datovém centru. Samozřejmostí je otestování hardwaru před prodejem, proto se můžete spolehnout na jeho technický stav.

Součástí dodávky jsou také služby

Jak vlastně poznáte kvalitní dodavatelskou firmu? Jednak samozřejmě podle referencí a dle toho, jak je firma na trhu již zavedena, ale také s ohledem na doplňkové služby. Když se rozhodnete zakoupit třeba servery DELL, samozřejmostí by měla být schopnost vám zařízení dodat, případně instalovat požadovaný software. Zkrátka vše dle vašeho přání či individuální dohody.