Rovnováha lidského organismu s Neera detoxem

Očista organismu je pro tělo přirozenou ochrannou reakcí. Lidský organismus je za celý svůj život zanesen spoustou látek, které mu vůbec neprospívají. Tendence jíst tučné jídlo, pít alkohol a kouřit, je pro náš národ doslova hrozbou. Nejen, že z toho vyvěrá nemoc zvaná obezita, ale nabalují se k ní i další neméně známé i známé choroby, např. cukrovka 2. typu, srdečně – cévní nemoci, tuk na játrech, atd.

Kdo chce zůstat zdravý, měl by vědět, že životní styl ho opravdu může zničit

Dopad na lidské zdraví ve formě trvale zvýšeného cholesterolu nevěstí rozhodně nic dobrého. Také volné radikály, které jsme nashromáždili a nevyvážili dostatkem ovoce a zeleniny plné antioxidantů, by nás mohlo jednou mrzet. Co z toho vyplývá? Pití alkoholu skutečně jen příležitostně, jíst střídmě a hlavně ovoce, zeleninu a také čerstvě vymačkanou šťávu. V poslední době jsou v oblibě fresh šťávy a smoothie.

neera_letak_foto-2_web_vyhodne_baleni.jpg__800x600_q85

Nicméně i tak se vám nemusí dařit zhubnout. Možná někomu chybí pohyb, ale i třeba celková detoxikační kúra. Populární je v poslední době Neera detox, který očistí organismus od nahromaděných zplodin a dodá mu dostatek vitamínu díky výtažku z kanadského javorového sirupu, ale i minerály a další prospěšné látky z jihoasijské palmy arenga. Kvalita znamená i nezatěžující riziko trávicího traktu. Neera kúra je sice podobně sladká jako ostatní preparáty, ale neobsahuje hůře stravitelné cukry a tuky.

Palmový Neera sirup je lehce stravitelný a nevyvolává žádné obtíže

Neera sirup tělu získá řadu minerálů pro posílení imunity. Po skončení kúry, která s Neera detox může trvat i deset dní, je lepší organismus připravit i na normální režim. Doporučuje se užívat prášek z kaktusových fíků NOPAL, protože napomáhá zpracovat tuky a cukry.

neera_letak_foto-1_web.jpg__800x600_q85

Komu se tedy doposud nepodařilo zhubnout, má šanci shodit pár kilo a to hned na začátku snažení. Když k této kúře ještě vyvinete pohyb a půjdete si např. zaběhat, zaplavat nebo jezdit na kole, škodlivé látky se vyplaví mnohem rychleji. Vaše játra i ledviny nebudou zatěžovány a vy se budete cítit daleko lépe. Nejen to, vaše výsledky na vás každý uvidí i ve tváři. Lepší barva, úsměv, zářivá pleť a také pocit, že jste to konečně dokázali. Výživu pro organismus je po kúře dobré zajistit i z toho důvodu, aby dále nedocházelo ke ztrátám minerálů, jako tomu u vás bylo dříve.