Rychlá půjčka přes SMS či internet

Plánujete prodloužený víkend v zahraničí a rádi byste měli alespoň malou finanční rezervu „pro všechny případy“? Nebo vám zbývá několik dnů do výplaty a hodily by se vám nějaké peníze ihned? Čtěte dále a dozvíte se, jak lze získat peníze na svůj účet, až když je opravdu potřebujete.

Půjčka, když ji potřebujete

Nikdy nevíte, kdy se něco přihodí, a vy budete muset sáhnout do finanční rezervy. Co když však rezerva nestačí? Porouchal se vám vůz a vy jej potřebujete nechat spravit? Taková situace vás může překvapit klidně i během dovolené. Skvělé by bylo, kdyby vám nějaký finanční obnos dorazil během několika minut na účet. Díky Via SMS a tzv. SMS půjčkám to naštěstí není žádný problém.

Peníze i pro radost

Rychle si půjčit peníze nemusíte jen v případě nehody. Chcete si dovolenou prostě užít, ale nepodařilo se vám předtím nastřádat dostatek peněz? Ať už je váš důvod jakýkoliv, půjčku si můžete obstarat kdykoliv. Peníze k vám dorazí za pouhých pár minut.

Jak to funguje

Záleží na tom, zda jste nový zákazník, nebo stávající. Pokud jste nový zákazník, stačí se zaregistrovat a ihned máte možnost půjčky 6 000 Kč po dobu 30ti dnů zdarma. Půjčku obdržíte do 15ti minut na svůj účet. Jednoduché, že? Pokud jste stálý zákazník, výše možné půjčky je až 20 000 Kč. Jde to rychle a bezbolestně. Jedinou podmínkou je být registrovaným uživatelem. Co více si přát?