S chloupkem nebo bez něj aneb trendy v holení

Vousy, oholené nohy, vyholené podpaží či chlupatá hruď. Trendy, které určují chlupy na těle, se mění rychlým tempem. Jedno však zůstává stejné, ženy stále dávají přednost pánům s oholenou tváří a vyholeným podpažím. Chlupatý hrudník či záda se mlčky tolerují. Genitálie jsou již dávno na vrcholné stupni holící ligy.

Mít na obličeji vousy či být hladce oholen má větší vliv na okolí, než si myslíte. Dívka si všimne vaší tváře mnohem dříve, než ji stihnete okouzlit svým šarmem. Vaši atraktivitu tak mohou vousy nebo hladká tvář výrazně ovlivnit.

Přestože v dnešních dnech můžeme na ulici potkat mnohem více vousatých mužů, stále ženy dávají v posteli přednost hladce oholené tváři. Hladce oholený muž vzbuzuje u žen větší míru důvěryhodnosti, čistoty, sebejistoty a díky tomu mají větší chuť se s ním dát do řeči a podstoupit intimnosti.Ricki-Hall

Muži s bradkou a celkově vousy působí pro ženy starším dojmem, agresivněji a špinavě. Podle všech indicií tito muži o sebe méně pečují, a proto si s nimi ženy těžko něco začnou. Přestože hladce oholená tvář či zarostlá nikoho nepobuřuje, opačně je to v případě holení zbytku mužského těla. Chlupatá záda a hruď se podle módních trendů netolerují, přesto většině mužů si holení těchto částí těla přijde až moc zženštilé. Podobné je to u žen. Většina z nich by vedle sebe nesnesla muže, který by měl kompletně depilované ruce.

Podpaží však patří mezi standardy společnosti a můžu je to součást hygieny. Nikdo nechce vidět koláče v podpaží a trs chlupů. Nejcitlivější téma holení u pánů jsou jejich genitálie. Móda holení klínu se nastartovala na začátku devadesátých let v oblasti natáčení filmů pro dospělé. V současné době se jedná o dobře zavedený trend, který nabírá čím dál větší intenzitě. Někteří muži volí kompletní vyholení, jiní si intimní oblast pouze zkracují. A jak jste na tom vy v oblasti holení ?