S pojištěním vám poradí odborníci

Pojištění znamená klid a jistotu, že v případě vzniku jakékoliv škody, získáte finanční náhradu. Její výše je odvislá zejména od nastavení limitů pojistného plnění. Špatně nastavené limity pojistného plnění nejvíce pocítíte při škodní události v rámci pojištění majetku. Nízký limit znamená sice menší pravidelné platby pojistného, ovšem při vzniku škodní události nedostanete zdaleka takové odškodnění, jaké byste si představovali. U pojištění majetku je navíc třeba se po určitém čase zamyslet, zda by nebylo třeba limit pojistného plnění zvednout. Člověk si v průběhu let pořizuje kvalitnější a dražší nábytek, elektroniku či jiné vybavení domácnosti. Stejně tak je správné nastavení limitů pojistného plnění důležité u životního pojištění, povinného ručení a havarijního pojištění u majitelů motorových vozidel, ale také například u cestovního pojištění.

Co je limit pojistného plnění?

Je to částka, kterou si jako pojištěný sjednáte a dohodnete s pojišťovnou. Pojistné plnění je hlavním bodem jakékoliv pojistné smlouvy. Pojistné limity stanovují pojišťovny jako maximální částku, kterou vám vyplatí při vzniku pojistné události.

Havarijní pojištění

Na rozdíl od povinného ručení je havarijní pojištění dobrovolné. Jeho smysl je evidentní a opodstatněný zejména k nárůstu počtu automobilů na našich silnicích, s čímž roste i pravděpodobnost dopravních nehod. Havarijní pojištění kryje škody, které svým autem způsobíte sami sobě. Pokud zaviníte nehodu, pokryje toto pojištění opravu vašeho vozu. Pojišťovna vám poskytne pojistné plnění i v případě škod vzniklých řáděním přírodních živlů, vandalů nebo srážkou se zvěří.

Pojištění přes InsiaCare

V dnešní době je pro jednotlivce i pro firmy obtížné vyznat se v mnoha nabídkách pojištění. Proto se vyplatí spolehnout se na odborníky v Insiacare.cz, kteří vám vyberou pojištění, které pro vás bude nejlepší. Insiacare má dokonalý přehled o dění na trhu s pojištnými produkty. Stačí zadat na stránkách Insiacare.cz základní parametry například k firemnímu pojištění, pojištění domácnosti nebo domácích mazlíčků a obdržíte nabídku. V případě dohody za vás Insiacare vše připraví a zařídí tak, aby vaše starosti s pojištěním byly sníženy na absolutní minimum.