Sex ve městě 1

Některé noci jsou osamělé a pusté. A to až natolik, že vás donutí, byť prorocky, ale přece jen provětrat televizní kanály, nakažené snad „morem sklerózy“ několikrát denně po čas deset let v kuse, opakovaných seriálů. Možná je to ale jenom moje dejavu a „televizní promítači“ při své práci skutečně nespí, nicméně známý koitální (a dnes už i historický)

seriál jinak (hlavně v proklamaci sexu a v holčičí debatě o „anal canal coitu“) puritánské Ameriky, si pamatuji důkladněji než z grundschule „Manon je můj osud, všecko co neznal jsem dosud.“

carrie bradshawByť s Carrie Bradshaw mám společný jen hodinový interval žehlení vlasů, pana útrpného Božského, prázdný byt a činnost pisálka (debatní sex-kroužek v podobě kamarádky romantičky, skeptičky a nymfomanky mám spíš v mužském rodě, a to protože muže mám výhradně jako kamarádky – tohle už není vtipné, a to protože české ženy sex prostě nebaví (nebo jej neznají i z levoboku a pravoboku), anebo, protože zadané české ženy sex UŽ nebaví?), bylo by po „nauzeální zmeti“ všech kontroverzních mediálních špín na rádoby české živé i exhumované celebrity, konečně kontroverzně a kauzálně vhodné (pro zachování příští generace), povídat si raději o tom, jak se dělají děti v roce 2014, a to bez údivu z termínu „brazilská depilace“.

Jak by zněl odkaz v textu pod čarou ke společnému rysu s Carrie – k pojmu rituálu a potřeby „žehlení vlasů“, který díky dnešní módě (která se cyklicky střídá kompotem hader 15. – 20. století, což dohromady vydá „módu“ platnou do roku 3014, protože co nového tak asi můžou ještě vymyslet), kdy vede trend mezi nohama vyholené Janis Joplin s brežněvským obočím, s volánkovou halenkou, navrženou Marií Antoinettou a v domácích džínových šortkách C. J. Parkerové, mohu konečně svobodným nátlakem doby vlnek (které jsou v mé přirozenosti) a kudrlinek, opomenout.

K ostatním společným rysům se dostanu někdy příště, dá-li můj (nejen) sexuální život, a sice v dalších životních i mystifikativních příbězích a polemikách o (mých) mužích, kterým je fajn se někdy věnovat, případně ve story jako ekvivalentu mého soukromého ženského deníku (a není zde řeč jenom o ženských problémech, přeškrtnutých jablíčkách v deníčcích a dnech, kdy máte červenou, byť i o tom se můžeme pobavit, budete-li chtít).

Pokud Vás (nejen ženy) zajímá konkrétní téma k „boji dvou sexuálně aktivních pohlaví a jejich vzájemné koexistence a nauky jazyků“, o kterém bych měla podle Vás napsat, anebo které bychom měli jako čtyři (i více) kamarádi-ky veřejně propírat, napište mi na sexvemestedebatniklub@gmail.com, budu se těšit.

Dnešní datum je v moci dvou šestek, Vy si dnes ale z června rozhodně polohově udělejte minimálně 6. září, protože dnešek i zítřek je ve znamení vzrušujících, nahých, pro teplomilná zvířata sexu aktivních a úmorných veder a stékající pot je sexy (tedy v určité míře), pamatujte tedy – myjte se v tuto dobu co nejméně, ať nepřijdete o cenné sexuálně dráždivé feromony, mohla by to být Vaše osudová chyba

Slunný víkend s deštníčkovým pitivem v jedné ruce a nanukem v druhé Vám přeje Zuzana

Autor: Zuzana Shilla N.