Skate batohy a kšiltovky

Jelikož se skateboard stal hlavním znakem mladých teenagerů, je potřeba se k němu i stylově obléknout. Existuje několik různých podob, ale „skejťáka“ ve městě poznáte i bez jeho oblíbeného prkna. Nosí totiž jen originální stylové věci, které jsou na sport i plně funkční.

Na provádění triků je lepší volnější a pohodlné oblečení

Těsné oblečení na nich uvidíte jen zřídka. Skateboard tak předurčuje i volbu toho, co si vezmete na sebe. Vítězí praktičnost a oblečení, které neomezuje v pohybu. Pokud máte nulové zkušenosti a nevíte, jaké značky pořídit, pak vám poradíme – Burton, Dakine, DC, Element, HorseFeathers, Meatfly a další. Hodně populární jsou batohy Vans, které se běžně nosí i ve street módě. Tyto batohy tak mají všestranné využití.

1c6551ff403b073cf18b4790fcc64e89

Vyrábí se také tašky a vaky, takže budete vždy a všude připraveni. Jsou z příjemného textilního materiálu a dobře se nosí. Jistě také oceníte kšiltovky New Era, které mají samozřejmě rovný kšilt. Vyberte si z nejrůznějších nášivek tu pravou – bude přesně odpovídat vašim představám. Motiv lebky je „in“, stejně jako barevné kombinace černé a červené barvy, ale i jiných barev. Tyhle skate kšiltovky zcela jistě podtrhnou dramatičnost. A jaký by z vás byl skateboardista bez prkna? Rozhodně potřebujete skateboard, který ve vás zanechá silné emoce.

95b9a33e5c67a84dbb64ed8dada676dd

Zažijete s ním plno zábavy a v začátku jistě i pádů

Design prkna určuje také vaší osobnost. Je na vás, zda dáte přednost jednobarevné verzi či se přikloníte k pomalovaným motivům. Nutné je však sledovat i parametry (deska, rozměry, ložiska, trucky, kolečka, gumky, grip..). Pečlivě zvažte materiál, kvalitní je např. kanadský javor nebo bambus. Od toho se pak odvíjí i pružnost prkna. Čím měkčí dřevo, tím flexibilnější, ale zase hrozí jeho rozlomení. Musíte k němu přistupovat tak, aby vám vykazovalo službu ještě dlouhou dobu. Už je vám tedy jasné, že být „skejťák“ vyžaduje jistou image a také znalosti? Ani skate batohy nejsou všechny stejné!