Skladovací a montované haly, hangáry

Skladovat nejrůznější materiál, zboží, výrobky, náhradní díly, stavební hmoty nebo krmiva v zemědělské výrobě lze v různých prostorách. Převážně známe haly postavené na betonových základech. Ovšem pokud si pořídíte skladovací halu od společnosti Montcom s.r.o., nebudete muset žádné základy budovat.

Jedná se o skladové haly určené pro venkovní skladovací prostory a vhodné pro povětrnostní podmínky typické pro Střední Evropu. Jejich vysoká kvalita je zárukou spolehlivosti, pevnosti a dlouhé životnosti. Vydrží bez poškození i velké výkyvy teplot, zimní mrazy, déšť, kroupy nebo přívaly sněhu.

Vysoce kvalitní haly

Přestože se jedná o plachtové haly, jsou velice odolné, neboť konstrukce haly je tvořena ocelovými trubkami a profily. Veškeré ocelové prvky jsou galvanicky pozinkovány, takže se nemusí po čase natírat či jinak ošetřovat a vydrží i náročné podmínky po dlouhé roky. Tvar konstrukčních prvků je vyroben speciálně pro každý konkrétní typ skladové haly. Největší výhodou je, že není nutný betonový základ a každý ocelový oblouk je ukončen svou vlastní patkou.

Plachtové haly je možné použít pro nejrůznější účely a postavit je lze na jakémkoliv terénu. Ideální je asfalt, betonové desky či zámková dlažba, ovšem mohou se stavět i na travnatých plochách, jelikož jsou upevněny pomocí kotvících základen. Podle konkrétního typu povrchu se pak volí instalace montované haly. Celková stabilita a upevnění montované haly je zajištěna zavětrovacím systémem.

Pro zákazníky je výhodou nejen jednoduchá a rychlá montáž, ale také možnost výběru haly o rozměrech, které budou vyhovovat jejich potřebám a daným podmínkám. Skladovací haly jsou vyráběny v mnoha rozměrech, od nejmenších 7,1 x 7,3 x 4,2 metrů až po největší haly o rozměrech 64 x 11 x 6,4 metrů. Ve všech případech se jedná o ideální ekonomické řešení, jak získat celoročně suché, netemperované, skladové prostory za nízké pořizovací náklady. Skladovací haly od společnosti Montcom se často označují jako hangáry, jelikož jejich vzhled i účel je obdobný.