Slevový kupon na webhosting u společnosti WEDOS

Provozování webu je jednoduché, ale mělo by mu předcházet několik nezbytných kroků, mezi které patří výběr správného poskytovatele hostingu. Pokud se řídíte pravidlem, že nejstarší poskytovatel je zároveň nejlepší, měli byste shlédnout srovnání a také reference jednotlivých poskytovatelů.

wedos-slevovy-kuponMezi nejlepší poskytovatele se pravidelně řadí Wedos a může za to vděčit zcela jinému přístupu ke svým klientům, výrazně nižším cenám, ale i neustálou dostupností své podpory. Wedos je skvělým poskytovatelem i pro začátečníky, pro které je svět internetu zatím velkou neznámou. Podpora je k dispozici 24 hodin denně a ochotně vám poradí s každou problematikou. Vše doplňují přehledné návody, kterými Wedos disponuje.

Pokud hodláte stavět web na redakčním systému, u Wedosu vás nemusí trápit znalost jeho instalace, tu zde provedete jediným kliknutím v instalátoru aplikací. V instalátoru si můžete nainstalovat Wordpress, Joomlu, ale i Prestashop. Pouze zvolíte instalaci a následně vám přijdou všechny údaje na email.

Slevový kupon zdarma

I přesto, že má Wedos nejnižší ceny, během roku vypouští do světa mnoho slevových kuponů, které znamenají velkou úsporu nákladů. Je jedno, jestli plánujete spuštění jednoho webu nebo jestli jich plánujete hned několik, slevy vás jistě příjemně potěší. Abyste se ke slevovému kuponu dostali, je třeba pravidelně sledovat nové akce, které se nabízejí například na www.whitehat.cz.

Nabízejí se vám slevy, které běžně dosahují i 50%, výjimkou nejsou ani speciální akce s 99% slevou. Pokud jste se u webů obávali toho, že vám jejich provoz bude ukrajovat příliš mnoho peněz z vašeho rozpočtu, u Wedosu se jedná o minimální investici, za kterou se vám nabízí maximum možností. Pokud už nechcete čekat a chcete si zajistit slevu na hosting okamžitě, využijte náš WEDOS slevový kupon co nejdříve než skončí jeho platnost.