Spodní prádlo o vás prozradí víc, než byste čekaly! Přesvědčte se samy!

Jaký typ ženy jste? Jakému typu prádla dáváte v ložnici přednost? Jaké prádlo se ve vašem šuplíku vyskytuje nejvíce? Nechte si zodpovědět, co o vás dokáže vaše erotické prádlo prozradit!

Tato žena je zastánkyní přirozené krásy. Proto je její spodní prádlo laděno do světlejších barev, jako je bílá a růžová s jednoduchými střihy. Mají rády noční košilky volného střihu, které vypadají až andělsky a nevinně. V jejím šuplíku nejvíce dominuje krajka a různé „chocholky“.

Pro tenhle typ ženy jsou typické barvy jako černá, červená a rudá. Rády se mužům ukazují a podmaňují si všechny jejich smysly. V oblibě mají sexy upnuté korzety, které doslova vyzdvihnou jejich přednosti. I v případě, že tato dáma nemá zrovna míry 90-60-90, za své tělo se rozhodně nestydí a ví, jak ho má ukázat – a hlavně také komu!

Taky máte takovou tu typickou sousedku, která moc nefandí maku-upu a nějaké kraječky či provokace – to není nic pro ni? Tento typ žen preferuje pohodlné spodní prádlo – a to v jakémkoli provedení či barvě. Hlavní je, že ji prostě nikde netlačí a ani neškrábe. Na noc si klidně obleče partnerovy trenýrky a je naprosto spokojená. A že nenosí provokativní podvazky? U tohoto typu žen to mužům vůbec nevadí!

Tahle žena se vyžívá ve dvojsmyslech a ráda uvádí muže do rozpaků. Ti nikdy neví, co od ní můžou čekat, a právě toto tajemství je na ní tak přitahuje! Miluje vzrušení nejenom v osobním životě, ale samozřejmě i ve své ložnici. Muži ani nejsou překvapeni, když na ně vytáhne pouta či jiné erotické hračky. V jejich šuplíku se vedle „obyčejného“ erotického prádla nachází také například bodystocking či jiné speciální formy vzrušujícího oblečení.