Steeltec – jednička v kovovýrobě!

Strojírenství – donedávna se o tento obor nezajímalo tolik podnikatelů, jako je tomu nyní. V současné době se totiž ukázalo, že strojírenství je doslova tahoun české ekonomiky, proto se nemůžeme divit, že se najednou po tomto zjištění do strojírenství hrne tolik lidí. Navíc strojírenství má před sebou stále slibnou budoucnost.

Neustále vznikají nové technologie a startupy, které se snaží posunout české strojírenství o kus dál. Dnes je sice poměrně problémem, že chybí zaměstnanci a do kovovýroby se nějak extra nehrnou, přesto si s tím jednotlivé společnosti nedělají hlavu a zvyšují své výroby. Vždyť mají dostatek strojů, které jim jejich práci značně ulehčí a které jim alespoň na chvilku vydrží bez nějakého velkého zasahování člověkem.

V oblasti strojírenství dnes a denně přibývá malých firmiček, ale jenom některé se stanou tak velkými společnostmi, jakou je například společnost Steeltec. Tato společnost je dnes už jedničkou ve svém oboru, a to nejen díky kvalitním výrobkům, ale hlavně také díky férovému přístupu ke svým klientům a zákazníkům. Jedná se opravdu o profesionály ve svém oboru, a to po jakékoliv stránce.

Tato společnost má v rukávu hned několik es, které přemluví k tomu, abyste se svěřili do rukou právě jí. Mezi ta esa se řadí hlavně nejnovější technologie, díky kterým budou výrobky ještě o něco kvalitnější. Co ale všechno patří do jejich služeb?

Jaké jsou služby této společnosti?

Tato společnost je zabývá naprosto vším – počínaje klasickou velkosériovou kovovýrobou, přes lakovnu a lisovnu až po práškovou lakovnu s předúpravou. Její služby samozřejmě končí konečným balením a montáží, vše však dle přání a dohod se zákazníkem.

Pokud by vás konkrétně zajímalo ono práškové lakování, pak si pojďme zmínit princip práškového lakování. Základní princip tkví v tom, že se nanese prášek na povrch dílce. Pak následuje vytvrzení v peci. V prášku většinou najdeme pryskyřici, aditiva, dále také pigmenty nebo nejrůznější tvrdidla, které dohromady vytváří práškovou konzistenci.