Stěhujete se do Mladé Boleslavi? Nabízíme vám možnost stylového bydlení

Chystáte se přestěhovat do Mladé Boleslavi a přemýšlíte, kde sehnat vhodné a moderní bydlení? Nabízíme vám volné byty Mladá Boleslav.

Rezidence Dukelská

Rezidence se nachází v centru města. Díky tomuto umístění můžete využívat kompletní městskou obslužnost, do níž patří dobrá dopravní infrastruktura, blízkost zdravotního střediska s kvalitní lékařskou péčí, výhodou jsou i nedaleká školní zařízení (mateřská, základní i střední škola), možnosti kulturního vyžití (dům kultury, městské divadlo), volnočasové aktivity (městský stadion, venkovní fitness centrum, malebný park Výstaviště), pro nákupy drobné obchody či nedaleké Bondy centrum.

Byty po moderní rekonstrukci

Bydlení Mladá Boleslav nabízí nově zrekonstruované atraktivní a prestižní byty, které zaručují klidné bydlení, neboť v rezidenci je pouze 12 bytových jednotek.

Rekonstrukce celého domu probíhala velmi moderním způsobem, jež odpovídá veškerým požadavkům nejen stylového, ale i moderního způsobu bydlení.

Během rekonstrukce byly vyměněny veškeré rozvody – plynové, vodovodní i elektrorozvody, proběhla renovace stropních i podlahových konstrukcí a celková rekonstrukce byla provedena i na kanalizaci. Kompletní výměna střechy i celkové zateplení domu jsou zárukou dokonalé tepelné izolace, která ušetří nemalé množství nákladů na teplo.

Každý z bytů nabízí i dostatek úložných prostor a využít můžete i možnost dobudovat vestavěné skříně.

Kolaudace celého domu proběhla v roce 2017 a nyní jsou již byty připraveny pro nastěhování.

K dispozici jsou byty 2 +KK, 2 +1 nebo 3+KK. Rozloha jednotlivých bytů je, v závisloti na velikosti, v rozmezí 55 – 78m². Každý byt má k dispozici i vlastní sklepní prostory.

Bližší informace naleznete na stránkách dukelska22.cz.